Přejít na výpis diskuzí

Pán prstenů: Dvě věže

FILM 4.3.2007 16:49
  7 příspěvků

Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování jehož cílem má být zničení prokletého prstenu moci začíná tam kde první skončil. Opět je hlavním hrdinou hobit Frodo. Ten získal od svého příbuzného Bilba magický prsten po kterém touží temný Sauron a tak se dostal do samotného centra souboje mezi silami světla a temnot. Frodo jako vůdce společenství složeného z jeho přátel, kouzelníka, elfa, trpaslíka a dalších pomocníků pokračuje na cestě na vrchol sopky, aby zde prsten jednou provždy zničil. První díl byl nominován na Zlatý glóbus a získal cenu ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo??

mohla bych se zeptat kdo tam všechno umře??(hlavně z toho společenstva prstenu) *7* *9*
    • Re: kdo??

Ze společenstva Boromir.
      Z ostatních kladných postav Haldir:(
      a Theoden.
  • Love you

Tady nic neni? *7* tak to jsem asi prvni kdo tady pise je to nej fil proste kniha a film pan prstenu jsou upe super dokazu je cist a sladovat i pet hodin v kuse *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Bože

Jakej Merry?????? *9* Neměl to být Smíšek? *16* *16* *16* *16* Hele a kdo to vlastně je ten Merry???? *9* Já to nechápu!!!!!!!!! *10* *10* *10* *10* *8* *8* *16* *16*
      • anyseq

Re: Bože

Merry je Smíšek v angličtině *3* *1* taky jsem to nejdřív nechápala *4*
    • Love you

Ta jedna fotka kde se aragorn líbá s arwen je ze třetího dílu ale mooociiinky miluju vsechny tri dily takze takyovy maly omyl *3* *15* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Love you

Tjn Lily mas pravdu s tou fotkou to je az ve trojce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit