Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katka.bozkova

    Nej

    Fakt super film..nevím ale mě se tento díl líbí nejvíc.Ale i ostatní díly jsou super.....právě sem se dokoukala na 3.díl a podívala bych se klidně ještě jednou *1* NEJ *4*
  • domik94
    Tenhle díl je fakn nej. *14* *3*
  • legoplast

    pp

    tento filmik žeru
    třetí díl je nej *14*
  • Úžasná trilogie

    Dovolím si nesouhlasit. Myslím, že nejlepší díl je Dvě věže. Je tam spousta akčních scén zcela fantasticky udělaných a vůbec celý film. Celá trilogie je naprosto úžasná a jsem nesmírně ráda, že ještě za tohoto života jsem měla možnost něco tak krásného a nezapomenutelného spatřit! Opravdu spisovateli a všem lidem, kteří na tomto skvělém filmu spolupracovali bych chtěla poděkovat za úžasnou práci. *4*
    • thomasvonalder

      Re: Úžasná trilogie

      spisovatel na něm asi nespolupracoval...
      • Re: Re: Úžasná trilogie

        tak asi myslel scénaristy
  • anyseq

    Super

    úžasný film, viděla jsem ho asi milionkrát a stejně mě nikdy neomrzí. Divím se, že má tak málo fanoušků *1*
  • karloka

    Nej filmík

    Tento filmík je vážně úžasnej. Nejenom že v něm hraje Orlando Bloom... Vážně nej filmík a divim se, že má tak málo famíků (fanoušků) *3*
  • Achjo, když se dělali takovýhle filmy, tak jsem byl nejšťastnější člověk na zemi. Teď ty filmy stojí opravdu za [cenzurovano]. *9*
  • 1

    Nejlepší ze všech dílů... *3*
  • legoplast

    pp

    nemate prosim vas nekdo nejakej plakatik z panu prstenu? dyztak mi napiste na meil Karolina.Krizova93@seznam.cz
    dekuj u za odpoved
    *14*
  • kdo???

    mohla bych se zeptat kdo tam všechno umře??(hlavně z toho společenstva prstenu) *7*
    • clever.girl11

      Re: kdo???

      to prece nemuzeme tady napsat...musis se kouknout sama... *1*
      • *15* tak se na to koukni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit