Přejít na výpis diskuzí

Panelák

FILM 5.9.2008 
113 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Čau ema, aj ja ta mám rád a prajem ti príjemné prežitie Vianočných Sviatkov všetko dobré do Nového Roka. Chcel by som byť teraz s tebou len škoda, že nemôžme *13* *9* *7*
  • Luky rovnako ta lubim ty moj sladky medicek keby som tak mohla s tebou chodit mat sex. Prajem ti tiez vsetko len to dobre v zivote posielam ti pusinku
  • Luky1987
    Ahoj ema, ja sa mám momentálne zle, tiež ta mám rád a chápem, že sa nemôžme stretnúť chodiť spolu, mať sex, keď si Modelka sa to dá ťažko :( . Išiel by som s tebou na dovolenku, kávu rád a porozprával atd. PS prajem ti v živote vela úspechov a len to najlepšie
  • Ahoj Luky mam sa fajn celkom tiez ale mrzi ma stale ze nemozeme spolu chodit mat spolu sex atd. Milujem ta ty moj cukricek medvedik
  • Luky1987
    Ahoj ema, ako sa máš v práci čo nové, darí sa ti ? Ja celkom to ujde ako kedy. Keď už sa nemôžeme stretnúť prajem ti úprimne v živote aj osobnom všetko len to najlepšie, mám ťa rád *14* *14* *14* *14*
  • Luky1987
    ema milujem ťa myslím to vážne, velmi rád si s tebou píšem a chcel by som sa s tebou moc stretnúť som z toho niekedy sklamaný, že nemôžme fakt :(
  • Luky1987
    Ema máš pravdu ani ja ťa nepoznám, ale myslím si že si dobré a fajn dievča, preto ťa mám rád aj tak *4* *3*
  • Aka by to bola laska ked ta nepoznam?
  • Luky1987
    Ema chcel by som sa velmi s tebou stretnúť, ale keď nám to nedovolia, škoda. Som kvôli tomu aj smutný niekedy. Máš ma rada ešte ja teba áno, možme si aspoň takto občas písať, ale tiež by som sa radšej v reálnom živote s tebou stretol, posielam ti pusu a nehnevaj sa na mna prosím ťa
  • Luky1987
    Dobre ema rozídeme sa keď to chceš, ale bolí ma to lebo ťa milujem a rád si s tebou píšem atd. *9* *9* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit