Přejít na výpis diskuzí

Paranormal Activity 2

FILM 9.12.2010 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • assilemka
    Libovka! .. jsem byla podělaná ještě asi dva dny :D .. ze začátku jsem to taky nechápala , ale pak jsem si to pustila ještě jednou, dvě hodiny nad tím s kámoškaama přemýšlela a nějak sme to domyslely :DD
  • ono je to totiž přehozený jak bude 3 tak tam jsou Katie a Kristi jako malý, ve 2 má Kristi dítě a a vleze do ní ten démon a její manžel nějak udělá aby ten démon vlez do Katie jak na konci 2 pálí tu fotku a v 1 už si vleze duch do Katie na půdě najdou tu spálenou fotku z 2 chápete mě aspoň trošku ? je to přehozený *1* *1*
  • Ahoj lidi,je to fakt akutní protože,dneska to dávají u nás v letním kyně.Je to fakt tak hrozný jak sem slyšela? P.S.je mi 12
  • Shutí..

    já si myslím že je to tak že nejdřív se odehrálala ta scéna ve 2 to s tim dítětem... ten démon se vtělil do Katie a ten její manžel jí chtěl pomoct tak zavolal tu "protidémonku" =D no a pak ten chlap zavolal toho démona na tu Kaitíinu sestru a převtělil se do ní... dokazuje to ta fotka... byl tam i záběr jak tam ta Kaitíina sestra přijela a ten její manžel měl tu kameru.. pak se odehrála 1. kdy ta Kaitíina sestra zabila svého muže potom se ta Katiina sestra vrátila k tý rodině,, ta puberťačka byla na výletě... a doma byla Kaití to dítě a ten chlap.. ta sestra tam přišla v ní byl ten démon a zabila toho chlapa a Kaite.. a vzala si dítě... podle mě bude i 3... tam se to vysvětlí úplně =D A teď sem to obrátila =D Katie je ta v jedničce ta co se potom promění v toho démona... sakraa už se v tom zase nevyznám =D
  • pawlinka-01

    Totální propadák.

    Stáhla jsem si to z internetu, je to jenom ztráta času. Určitě se podívejte na jedničku, ale ta dvojka, jak už víte o co jde, je na nic. Trvá to hrozně dlouho a stejně se všechno odehraje až chvíli před koncem.
  • Nic

    Byla jsem na tom v kině a musím říct že je to nic moc film. Viděla jsem jedničku a ta taky byla nic moc. Některé scény byly fakt směšný. Nejlepší scény byly tak dvacet minut před koncem filmu. Rozhodně bych vám nedopručovala na to chodit do kina. Je to ztráta peněz.
  • vashley

    PA 2

    Tak nehle film jsem nějak nepochopila *1*
  • Micah a Katie

    Ten děj se odehrává ještě před jejich smrtí, u Katiené sestry. Pochopíte musíte se na to podívej, je to dost dobré.
  • ..

    ja osobne sem to nevidela ale moje spoluzacka na tom byla v kine a prej asi pulku filmu probrecela a skoro vubec se na to nekoukala protoze se prej bala :) ja sem premejslela ze bych si to taky nekdy shlidla ale nechci se na to koukat sama XD
  • micah a katie

    viděli ste už někdo ??? můžete mi říct co tam dělají micah a katie z PA 1 když v PA1 umřeli ??? trošičku nelogický, ne ?
    • Re: micah a katie

      díl paranormal activity se odehral dřív než 1 :D měli by to udělat že 2 by byla 1 a 1 2 :D *3*
      • Re: Re: micah a katie

        jo jenže ve dvojce už mají děcko ;)
        • Re: Re: Re: micah a katie

          Né, je to natočeno ve správném pořádí, 1 má být jedničkou a 2 dvojkou. V jedničce Katie zabije svého přítele, a ve dvojce svého otce a nevlastní matku. Jenže nikde není to co se stalo s Katie stalo mezi tím, jestli byla na pakárně, nebo nevím co...
          Ale ve dvojce žije se svojí rodinou v domě ve kterém bydlela s přítelem, kde ho zabila, a trojka určitě bude....
          • Re: Re: Re: Re: micah a katie

            VY jste fakt moc bude se na to podivjte a nebudte posrany nebo o tom nepiste takovy kraviny. Poradi je spravne PA1 ma bejt 1 a PA2 ma bejt 2. V 2 druhym dile se odehrava jeste to co se stalo pred tim 1 dilem. V 1dile maj v dome nejakyho toho ducha(dabla) a ten se nekde ke konci prevteli do keti a ta zabije micaha. A v 2 dile je keti sesra se svoji rodinou a maji v dome taky dabla a ten se prevteli do keti sestry. Ale jeji manzel to nedovoli a nejak odlaka demona do ketiho tela.(s tim souvisi ta zapalena fotka) Keti je tam vsechny zabije a unese huntera. Na konci je popsano ze se jejich dcera vratila z vyletu a nasla je tam vsechny mrtvi az na huntera a keti ty tam nebyli. A pote se odehrava prvni dil. Je to docela slozity na pochopeni ale kdyz se na to kouknete a nebudete posrany tak to pochopite. :-)
    • Re: micah a katie

      Jo taky sem nechápala ale zjistila sem že ti dementi přehodily díly...takže 1 měla bejt 2 a dvojka měla bejt jednička....A taky ve 2 ten chlap zapálil tu fotku kterou potom v 1 našly oni na půdě...Dementi fakt twl...
    • Re: micah a katie

      Jo no taky si říkám...bojím se na to podívat tvle :D Nemohla bych se na to dívat sama v noci :D My se na to dívali s kamarádkou a ještě ráno :D Sme byli tak posraný :D TeĎ mluvím o 1.. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit