Přejít na výpis diskuzí

Past na rodiče

FILM 4.3.2007 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikimiki

    past

    to je supr filmík!!!!!! *1* *3* *14*
  • javancurova

    Past

    moc prima film ,opravdu ,nej je tabor a stanovani*4* *3*
  • avril122

    nevím

    Nevite koho v tom filmu hraje Aliana Lohan???? *4*
    • Re: nevím

      Aliana hrála jen compars-dítě na letišti, bylo jí teprve 4-5 let
    • andrea3518

      Re: nevím

      Aliana?? to nevim jestli tam hraje ty dvojčata hraje taky Lohan ale menuje se Lindsay lohan *7*
  • gfg dku fdg dk gh jhfd

    super filmeček *15* *14* *3*
  • ahoj

    ja ten film miluju!! ale odpoveztemi prosim hraje tu roli jenom lindsay lohan nebo i naka druha?? pls odepiste *3* *4* *5* *14* *3* *1*
    • orange

      Re: ahoj

      Jo,zrovna jsem se dozvěděla, že Hallie a Annie nehraje jenom Lindsay Lohan,ale i Erin Mackey (záběry,kde je Erin jsou teda nějak počítačově zpracovaný, že je v tom filmu jenom Lindsay)
    • Re: ahoj

      jo
  • cornelia verca

    je to senza film včera sem se na něj koukala Lindsay Lohan mám ráda ale nerada si připouštím že to hraje jen jedna *7*
  • Chyba

    No nevím sice kdo psal tuhle recenzi ale vypadá to že to po sobě nečet... od kdy je hallie z londýna a annie z kalifornie?? trochu blbost ne?? ale jinak jako film super... *15*
    • Re: Chyba

      Ten popis filmu je napsaný dobře.Pokud si tento film viděl/a tak bys měla vědět že se annie a hellie domluvily že se vymění a annie pojede místo hellie do kalifornie,a naopak. *13* *13*
    • Re: Chyba

      Annie je z londýna a Hellie z Californie *8*
  • písničky

    pls pokud víte název písniček z tohoto filmu napište mi na turcidlo@seznam.cz a jinak ten film je fakt good *14* *14* *14* *14*
  • Skvělý film

    Je nádhernej,nejlepší je začátek na tom táboře a pak konec,jak pustí tu ženskou do jezera *14* .
    V půlce to má občas hluchá místa,ale je bezva,strašně se mi líbí *4*
  • super......film

    ten film je moc hezkéj stráášně se mi líííííííííííííbí *1* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *15*
    • Re: super......film

      ten filmík je super *14* *14* *14* *3* *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit