Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je vidět, že tu nikdo z vás nečte knihy, páč jinak by se vám to fakt nelíbilo :/

  • Třetí díl bude v roce 2017. Je určitě SUPER jako ty dva! *14*
    • Škoda je, že je rok 2017 a třetí díl nikde. Navíc, už tam nebude Luke. Bez něj to nebude ono.
    • on bude 3.díl až v roce 2017? škoda už bych ho chtěla vidět ted je užasnej *8* *14* *14*
  • Nevíte někdo kdy se muze stahovat další díl? a jak se jmenuje? kdyztak mi napiste na mail to je keplova.kacenka@centrum.cz dekuju a pokud je, tak si ho hned stahnu protože ten film je užásnej a je horzně dobrodružnej což je na tom nejlepší *14* *14* *14* děkuji *14* *3*
  • Mužu mít otázku bude e natačet treti díl???
  • nahodou my nej. knihy ! hrozne moc me recky bohove takze super ! a ktomu spisovatel dal spoustu normalni veci nadprirozenym bytostem takze super !!! *14*
  • bellathor1996
    no zatím nic moc
  • Teď to asi zchytám, ale nenávidím Percyho Jacksona! Hlupák to je! Všechny ty knížky od toho spisovatele jsou na jedno brdo. Četla jsem to, pořád jak to má skvělý děj a zaujme to. Mě teda ne. Trapný, trapný. Ksichte z borovice (kdo se tomu zasměje?), Chaluhovej mozečku ( ano, chápu, že to jsou narážky, ale i tak).
    • Teď to asi schytám já od tebe, ale je to vtipný! *9* *1*
    • Ty jsi hlupák. Já třeba nesnášim romány, vytrubuju to tady ? Ne. Běž se učit předpony s, z a potom to teprv schytáš!
    • Každýmu se líbí něco jinýho. Já například nesnášim romány. Nadávám na ně? Ne. Být tebou jdu se učit češtinu to zchytám mi bije do očí. Mně teda ne 3.p! Bože ....
  • bellathor1996
    na tohle půjdu za nedouhlo to bude u nás
  • Potom co jsem viděla první díl jsem téměř zhltala všech pět dílů a chvíli potom vyšlo volné pokračování v podání Bohové olympu kde se hrdinové objevují méně ale stále se to drží takže se na druhýý díl moc těším ;) :)
  • a kdy by to mělo být v kině ??
    • 15.8.2013 *1*
    • 15.8.2013 :) aspoň podle CSFD :D
    • 16.srpna by měla být americká premiera *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit