Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ladyannecullen

    Super film

    Dneska jsem na tom byla... podle mě je to doct dobrý film, hlavně ty efekty byly mazecký... a taky hezká hlavní postava *14*
  • achdzimkia

    hej lidi, nevíte jestli budou.....

    hej lidi, nevíte jestli budou natáčet další díl? (Percy Jackson Moře nestvůr) a jestli přeloží další knížky? Ten film je fakt úžasnej, ale bojim se, že nebudou chtít nahrát další díl kvůli tomu, že by z toho neměli peníze a kvůli tomu, že harry potter byl podle nich lepší. Takže držim palce, aby to vyšlo, páč u nás v kině to ani jednou neopakovali, jen premiéra pár dní a pak konec. Tak čau, když tak prosím dejte vědět na mail Feicra@seznam.cz díky moc
    • Re: hej lidi, nevíte jestli budou.....

      Tak o tom snad ani nemusí být řeč, že Harry Potter byl lepší :D Ten je VŽDYCKY nejlepší!!Tohle je jen další z těch filmů, co se HP filmům chtějí aspoň trochu podobat, jen se jim to moc nedaří..
  • x)

    Jůůůj....už dneska..moooc se těším *14*
  • twilightgirl

    uplne super film

    uplne žeru toho percyho a jeho tatku ..fakt husty sceny tam *15* *14*
  • dra

    knihy

    neví někdo kde bych si mohla přečíst knihy online? *7*
    • Re: knihy

      nevím j jsem si to přečet až potom co jsem viděl film a kniha je jště tak tisíckrát lepší četl jsem taky moře nestvůr těším se na jeho sfilmování a čekám na překlad třetího dílu
      • dra

        Re: Re: knihy

        a ta to máš koupený nebo si to našel na netu?
        • Re: Re: Re: knihy

          koupený na netu jsem to nenašel
  • ...

    Super filmík strašně moc se mi líbil...a doufam že bude pokračování ale je pravda že by se mohly držet víc knihy v knížce má třeba Annabeth blonďaté vlasy a ve filmu je má hnědé to vážně nechápu.. *7* ..ale doufám že natočej Moře nestvůr protože knížka je super..:)
  • motelka2

    Kolik je let má mít Percy????

    ahojky nevíte někdo kolik jak je ve filmu Percy starý???? *1* *1* *1*
    má mu být 12 myslím, ale moc na to nevypadá *13* *13*
    • nauda

      Re: Kolik je let má mít Percy????

      V knize mu je 12. Ve filmu víc... *3*
    • adusqacek

      Re: Kolik je let má mít Percy????

      Oni se tý knížky nedrželi, takže bych řekla že tady ve filmu mu je 15... *3*
      • princezna_andromeda

        Re: Re: Kolik je let má mít Percy????

        Jn,tak nějak :) Ale myslím že udělaly dobře,že například pro Annabeth nevybraly blonďatou herečku
        • sellyboo
          V knížce 12... Ve filmu 17 nebo 18... To wím jistě.. :)
  • jessssie
    už sem přečetla všechny díly... ach jo to je hrozný že už žádný nevyjdou *9* *13* *16* ale sou i jiný knížky ne? *14*
    • Hele, nedávno vyšlo Bohové Olympu.. :) krásná knížka už jsem ji četla.. kdyžtak je to volné pokračování na Percyho Jacksona :D první díl se jmenuje Bohové Olympu: Proroctví
  • nostalgy

    Doporučuju!

    Byl to úžasný film, jen se na něj podívejte. Už se nemůžu dočkat, když bude zfilmovaná dvojka - Moře nestvůr!! *1*
  • film

    super film, ale mohli se tý knížky víc držet

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit