Přejít na výpis diskuzí

Charlieho malá tajemství

FILM 4.11.2011 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám to zhlédnuté a je to fakt boží!! Já to stáhla s ČR dabingem ;) .. fakt výborný film! Logan se zas úžasně předvedl ♥
    • Ahoj, prosímtě kde si to našla ?? :) Já to najít nemůžu :(
      • Na webshare.cz zadáte do vyhledávače Charlieho malá tajemství a je to tam i v češtině. :)
    • A kde si to stáhla? :)
  • ahoj prosím víte někdo kde to stáhnou zdarma klído i anglicky asi jo tak prosím odpověste dík předem *3* *3* *3*
  • Tenhle film je naprosto senzační, hrají tam samí moji oblíbení herci a herečky :-) A dokonce jsem na koukala bez titulků, dá se tomu i dobře porozumět :-)
  • LittleE
    jsem tu nová, nevíte, jak někoho donutit, aby změnil profilovou fotku ? to, co tam je, je neoficiální, fanouškovský plakát, ty oficiální jsou se všemi tři ( Emma, Logan, Ezra ) a je na nich napsáno ' We are infinite'. Děkuju
  • LittleE
    Emma Watson, Nina Dobrev a režisér Stephen Chbosky už představili film na Toronto film festival :) premiéra v L.A. je zítra a 26. by měla být v Londýně
    • LittleE
      Omlouvám se, přítomni samozřejmě byli i logan Lerman a Ezra Muller.
  • Viděla jsem nějaké fotky z filmu.....Ta kniha má krásný příběh...takže ten filmík bude boží... <3 a hraje tam Logan Lerman v hlavní roli ... WooW... *14* *1*
    • a je ta kniha v češtině? jestli se dá i stáhnout a přečíst si jí?? díky za odpověd..:)
      • LittleE
        Kniha zatím v češtině není, řekla bych, že se sem nedostane ani film ( myslím tím nadabovaný)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit