Přejít na výpis diskuzí

Petr Pan

FILM 4.3.2007 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • makca.m

    no tak to mně podrž

    hej..no tak to mně podrž...jeden kámoš upo vypadá jak Jeremy(jenže s kratšíma vlasama..)sem jeremiho viděla na jednom plagátu a sem si pomalu mylsela že je to ten můj kámoš *1* *1*
    • Re: no tak to mně podrž

      vážně a dáš mi číslo a kde bydlí kolik mu je? a je hezkej jako jeremi? *14*
  • petr pan

    ahoj mohly by jste mi prosim rict jestli je i kniha, ale ne kreslená nebo jenom ten film. dekuji za odpoved *1* *1*
    • Re: petr pan

      kniha petr pan uz visla pred dvema lety ty kopito *5*
    • makca.m

      Re: petr pan

      no co já vim tak je "petr a hvězdní strážci"ta je o tom co bylo než byl petr v zemi nezemi a hvězdní strážci mají tť etě pokračování
  • aleda55

    Jeremi Sumpter-Petr Pan

    Hele říkam vám,že kdybych mohla,vzala bych sdi ho.Je proste nej na světě a nikdo to nezmění.PRoste miluju tě *4* *3* *14* *14*
  • se máte

    To bych ten film nejdřív musela vidět ABYCH O NĚM MOHLA MLUVIT!!!!!!! *9*
    • Re: se máte

      podivej se na to na youtube.com sice je to v anglictine ale aspon neco,ja uz ten film umim nazpamet.Snad i po zpatku,ted ho mam pustenej.Porad si ho poustim dokola *3*
  • Filmek

    Jeremy Sumpter (Petr Panú je úplně pěkný a božský.Wendy (Rachel Hurd Wood) byla v tom filmu blbě udělána,měla zůstat s Petrem v Zemi Nezemi.Byl to dojemný film,jsem brečela,hlavně ke konci. *4* Prostě skvělý filmešek *14* Tralala *3*
  • Dívka

    peter pan je nejlepší film co jsem viděla že jo :-) *1* *1*
    • Re: Dívka

      ten film ani ne ale jeremy jooooooooooooooooo *14* *14* *14* *14*
    • Re: Dívka

      jo máš úplnou pravdu to teda je já se na něj dívám každý den teda když mám čas *1*
  • ...

    ee... tohle je na mě moc! Zase happyend? Nekokla bych se na to kdyby tam nehrál Jason! *1*
  • love

    Jeremy je fakt uplne uzasnej.Ja sem se do nej na prvni pohled zamilovala.Videli jste ho v kriminalce Miami? *7* *14*
  • kk

    mám kamaráda kterej je mu strašně podobnej taky že má přezdívku petr pan *4*
  • Ninka

    Je to nejhezčí pohádka jakou jsem kdy viděla, hlavní představitel filmu Jeremy Sumpter je moc krásný kluk. Ninka 6 let

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit