Přejít na výpis diskuzí

Pevné pouto

FILM 1.12.2009 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • meteora

    SUPER

    Ten film je naprosto boží. Už jsem ho viděla a musím říct, že režisér a herci odvedli suprovou práci!
  • veselda

    :o))

    Úplně nehorázně jsem na zen film zvědavá *4* doufám ,že na něj pudu do kina nebo dostanu na DvD *3* *14* *4*
  • super knížka!

    V pondělí sem si tuhle knížku pujčila v knihovně a strašně se mi líbí.... už sem skoro v půlce a sem z ní opravdu nadšená!! *14*
    • Re: super knížka!

      joo a kolik ma stranek?? *3* prosim odpovez rychle ja prave nevim jakou si ji mam koupit dik ahoj
  • hsmylove

    nejlepší

    Nejlepší film-smutný,krásný až děsivý..NÁDHERA.. *4*
  • Užasný film :) Líbí e mi moc, ikdyž je smutný. Ta část jak oznamuje že našli krev,jak ta její maminka brečí :( Krásný... Opravdu užasný film...
  • knizka

    Ahoj potrebuju poradit jestli uz tuhle knihu nekdo mate ja si ji chci obednat na netu ptž. u nás ji nemaj noo a tak jestlli by ste mi poradili kokala sem na jednu stranku a tam je to z asi 350 strankama a obalem nakou holkou a ta druha je levnejsi ale ma jen asi 270 str. a jinej obal tak ja ted nevim aby treba ta levnejsi nebyla naka moc osizena...zatim dik ahoj ten film je vážně úžasnej.. *3*
  • jjannissekk

    Ach

    Vždycky, když se na to dívám, tak řvu jako malý děcko, kterýmu sebrali hračku.. Vždycky mě strašně dojímá, jak jim komisař oznamuje, že našli spoustu krve, tak u toho začínám a totálně se to rozjede, až je záběr na její rodiče, na tu maminku, jak pláče, u toho už se vůbec neudržím. Nebo taky na mě dost působí, když se dívá, jak se její sestra líbá s tím svým klukem a ona u toho říká něco v tom smyslu, že to nikdy nezažije.. To je taky hroznej doják.. a pak konec.. u toho se zase rozeřvu.. Já vím, nejspíš jsem máčka, ale takhle to na mě prostě působí a nestydím se za to! *3* Jinak prostě úžasnej film!
  • To bylo hustý a hrozně smutný. Ale mě se líbil. *13*
  • film byl straštně smutnej ale kniha už mě tak nerozbrečela... *13*
  • veselda

    Pevné pouto

    Film krásnej ,ale potom co jsem přečetla knížku prostě mi došlo kolik toho tam chybí no ,ale jinak fajn :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit