Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • piratkaanca

    Re: no tohle??!!

    A bude tam doufám Johnny..? a jestli jo doufam že zackovi namláti hubu..! *1*
  • piratkaanca

    Re: ZAC TO SKAZIL

    souhlasim zack je naprosto blbej hezounek...a na Johnnyho nemá prej ted zack nosí stejnej styl jako Johnny Depp *10* nevim kde to vzali..?..I love Johnny Depp..!!! *14* *14* *15* *4* *14*
  • Re: ZAC TO SKAZIL

    Má tam hrát Zac?Ježiši at tam dají johnyho?Protože Zac je *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • To je něco!

    Moc mě ten díl zajímá jenže co tam bude, Will má lod Jack jel někam do davy johns a ten čínan jsou už mrtví ne? *7* *7* *7*
  • deppimpact

    pro kordelii

    4.díl se jmenuje "Atlantic" *13*
  • deppimpact

    Emily

    Naprosto s tebou souhlasil Emily i ty debilové se chtěj rvát do těch nejlepších filmů jo aneuměj totálně hrát *3* *3* *3*
  • deppimpact

    ZAC TO SKAZIL

    Nenávidim ZACA EFRONA *16* *16* *16* Největší mrd na světě MILUJU JOHNNYHO DEPPA ale nasral mě ,protože ve 4 moh hrát Robert Pattison *10* TEN BY BYL LEPŠÍ zac je kulomrd nenávidim ho takže 4 je na hovno *8* *8* *8*
  • teweska

    Re: Zac

    nezpadlo ti něco na hlavu?
  • no tohle??!!

    Když skončil třetí díl v kině byla jsem znechucena a řekla že už to nikdy nechci vidět..po čase už to bylo dobrý a piráti opět patří mezi mé z nejlepších filmů... Když sem ale zjistila že chtějí točit 4, tak sem málem rozmlátila kompl...a kdopak bude v hlavních rolích?? 6ádnej Will, žadná Elizabeth, ale debilní Zac Efron!!!! *10* *16* To je jako něco, když ty děcka kterej každej zná z tý kraviny High School Musical chtějí i cpát do "new moon"...debilové!!!!!!!!!!
  • l.u.c.k.a

    Zac

    Nene!! zac je klááásnej!! *14*
  • sharrah

    Re: Re: Re: kordelie

    je debil a ještě k tomu je děsně slizkej *9* *9* *9*
  • sharrah

    Re: fůůj

    tak nějak.sice jsem nemusela ani Orliho,ale Zac je.... *9*
  • jamik

    Re: Re: kordelie

    co ze? no to je snad nocni mura! zac efron dyt on je spis holcicka
  • teweska

    fůůj

    cože Zac no fůj a to sem mi ty předešlí díly tak líbily
  • Re: Re: Re: kordelie

    Zac je píča všch píč fůj ne jestli tam bude hrát tak přísahám že jedu do ameriky něco si vyřídit
  • Re: Re: kordelie

    zac efron je debil *1*
  • Re: nesmysl

    nemel tady!!!!!!!!!!!!!!!!§
  • Re: kordelie

    A ve čtyřce má hrát Zac Efron
  • kordelie

    kordelie

    je to skvělý že zase budou piráti z karibiku 4, moc se na ně těším hlavně se těšim na:Jacka(bez něho to nejde), Willa, Elizabeth jestli teda bude chtít natáčet další piráty, pak se těšim na ostatní piráty co tam hrají i na mořský vlky(to jsou ti kteří kamarádí s Jackem) a nakonec se těšim na ostatní herce co tam budou hrát a pak taky jak se bude jmenovat tento díl pirátů *14* *14* *14* *4*
  • brooklin

    Vážně

    Čtyřka bude!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit