Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    Ten fil je uplně boží, skvělej, užasnej, famozní a tak dál a tak dál *14* ...dofám že bude čtverka *7* ...jinak jednička byla taky fajn...dvojka už nic moc ale tímhle se překonali...muj názor, žádný narážky pls....Kapišto?! *3* ... *1*
  • Orlando

    Jo, mám pocit, že moc lidí nevidělo co bylo po závěrečných titulkách. Já jo a bylo to úžasný. *14* *14* *14*
    • Re: Orlando

      Nechápu, v čem ti ten konec (po titulkách) připadal tak úžasněj. Mě naopak připadal strašně trapnej!!! Jinak jsem se u toho filmu taky rozbrečela, ale proto, že se Jack a Elizabeth nedali dohromady, i když jsem předem věděla, že to tak dopadne *9* ... rozhodně jsem nebrečela proto, že ten konec s Willem a Eliz byl "táák dojemnej", jak si někteří myslí. Jinak ale ten film byl hodně dobrej. Líbil se mi sice o něco míň než jednička, ale víc než dvojka.
      • Re: Re: Orlando

        Johny a Elizabeth, no, fuj. Jak myslíš Tvůj názor Ti neberu, ale teda to je na mě trochu moc. No, když myslíš. A ten konec byl krásnej, protože se v něm zrcadlila nějaká neděje. Alespoň já jsem to tak cítila. A víš, co, já tady před tebou nebudu obhajovat svoje názory. Breč si učeho chceš já si taky budu brečet u čeho budu chtít. Zrovna kvůli Orlandovi se tady nehodlám dohadovat. *3*
        • Re: Re: Re: Orlando

          ok dohadovat se fakt nemá cenu ... máš pravdu: každej má svůj názor a každej si může brečet u čeho chce... ale s tou nadějí sem to nějak nepochopila... *7*
  • Orlando

    Jo, a ještě něco. Ten konec byl hrozně smutnej. Můžu vám říct, že jsem zase po dlouhý době brečela u filmu. *14*
  • Orlando

    Tenhle film je fakt krásnej. A Orlandovi to fakt na konci strašně strašně sluší. *14*
  • lala

    JE TO TEN NEJLEPŠÍ FILM NA SVĚTĚ! *1* *14* *4*
    • Re: lala

      No nejlepší nejni.Pač kdyby byl fakt hodně dobrej tak se na něj můžeš koukat každej den a neomrzí tě ale tanhle mi 1 nebo 2x stačil.ale Johny se tam zase vyřádil a Orlandovi to na konci nehorázně sluší!!! *3*
  • Kapišto ?!

    Ahoj,ten film je fakt super..A ted' ke kapitánovi..Jestli si myslíte,že jste jedinní na celém světě a máte nějaké výhody(když ho milujete)tak máte jen a jen smůlu.A nemá to cenu jsou 1 000 000 žen ,které ho milují a ty mají taky smůlu ,tak proč si myslíte ,že vy jste v něčem lepší..prostě se má fajn s Vanessou..kapišto ?!
    • Re: Kapišto ?!

      ten film je proste supeeeeeer
  • OK!

    Tenhle film sklamal. První a druhí díly byli mnohem lepší. Pak doufám, že bude pokračovaní, které bude mnohem lepší... *9*
    • Re: OK!

      ano,bude pokračování,ale podle mě to bude ještě horší... už to měli ukončit *13*
      jo, a taky už tam nebude hrát Keira Knightley...
      • elizturnerova

        Re: Re: OK!

        Piráti bez Keiry? To je jak zebra bez pruhů! Keira Pirátům dodala šťávu a s Orlandem jí to moc sluší! *14* *14* *14*
  • doufam

    no ten film je falt sqeli,ale doufam ze uz pokracovani nebude, pac se bojim ze uz by to byla slatanina a zkazili by se tim cely pirati.....ovsem na druhou stranu kdyby na to johnny kyvnul, tak se mame asi na co tesit...pac on ma dobrou povest a nevybral by si kravinu.i kdyz je do jacka primo zamilovanej *14* *1*
  • super!

    je to supa film! jeden z najlepsich co som kedy videla! ta svadba willa a elizabeth bola úžasná. ku koncu to bolo smutné a uz sa tesim, ci bude pokracovanie! *7*
  • :(:( jsme z toho špatná

    Ahoj všichni, tento film jsem videla a je to to nejlepší co jsme viděla za celý svůj život, bylo to úžasné, ale ten konec, takhle to přece skončit nemělo? Nebo snad ano? *9* *9* jsme z toho v šoku ještě ted...kdo to ještě neviděl tak tomu radím podívejte se na to a vemnte si k tomu balíček papírových kapesníku protože na konco je použijete *9* Mějte se krásně.
    • Re: :(:( jsme z toho špatná

      Je sice pravda, že jsme ty kapesníky potřebovali, ale k utírání slz od smíchu!!!!!*1* Orlando má co si zasloužil (a mimochodem- FAKT NEUMÍ UMÍRAT). *1* Bylo mi líto tak možná Sao Fenga. *1*
      • Re: Re: :(:( jsme z toho špatná

        souhlasím - jenže on bohužel neumřel, jen má vyříznutý srdce a je kapitánem Bludnýho Holanďana. Přála bych mu ale, aby od něj Elizabeth odešla a aby dopad tak jako Davy Jones (myslím vzhledově).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit