Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piráti

    Strasne se mi libi pirati3 akorat me desne sere ze se Will stane kapitanem Bludneho Holandana *16* Jinak je to strasne supa film.. *14* *14* *14* *14* *14*
  • :(:( jsme z toho špatná

    Ahoj všichni, tento film jsem videla a je to to nejlepší co jsme viděla za celý svůj život, bylo to úžasné, ale ten konec, takhle to přece skončit nemělo? Nebo snad ano? *9* *9* jsme z toho v šoku ještě ted...kdo to ještě neviděl tak tomu radím podívejte se na to a vemnte si k tomu balíček papírových kapesníku protože na konco je použijete *9* Mějte se krásně.
    • Re: :(:( jsme z toho špatná

      Je sice pravda, že jsme ty kapesníky potřebovali, ale k utírání slz od smíchu!!!!!*1* Orlando má co si zasloužil (a mimochodem- FAKT NEUMÍ UMÍRAT). *1* Bylo mi líto tak možná Sao Fenga. *1*
      • Re: Re: :(:( jsme z toho špatná

        souhlasím - jenže on bohužel neumřel, jen má vyříznutý srdce a je kapitánem Bludnýho Holanďana. Přála bych mu ale, aby od něj Elizabeth odešla a aby dopad tak jako Davy Jones (myslím vzhledově).
  • Jste Normalni

    jestli se nepletu má každý právo vyjádřit svůj názor ve slušné formě a pokud jdete na film jen proto že ten či onen herec je sexy tak vám unika dost podstatná věc z celého filmu a to děj podle mě dost důležitá část filmu a to Piráti z Karibiku mají dost dobrou dějovou strukturu.
    *5* *1*
    • antidicaprio

      Re: Jste Normalni

      no když sme u toho vyjadřování názorů tak: já teda na piráty chodim kvuli johnnymu ,děj sice ujde super akce to jj,ale co si budem povídat je to film pro děti. jo jasně že se na něj dá koukat a člověka zaujme , no ale psychologickej film to není no,super pohádka. *4*
  • fifinka7

    parodie

    http://www.youtube.com/watch?v=MsOb Xn0p5U4&feature=related<<< <<<<squelá parodie :D
  • :-)

    ...ten konec je nejhorší *9* nejhorší je to, jak Orlando musí odjet a nechá tam Elizabeth samotnou:/ Já sem se u toho v kině rozbrečela a uklidňovali mě asi hodinu, pač mě tam je Orlanda děsně líto *9* *9* TAkže sem děsně ráda, že bude pokračování, protože tenhle konec byl opravdu hnusnej *3* *9*
    • Re: :-)

      Jo a ty na to jdeš ještě čtyřikrát abys mohla bulit ještě wíc... :o)
    • Re: :-)

      ahoj chtela jsme se te zeptat ono má být pokračování????jestli ano tak se asi zblázním:)
      • Re: Re: :-)

        Tohle nikdo neřekl!!!!!!!!! Jestli bude pokračování se zatím NEVÍ, tak nevím co zase blázníte. Je sice pravda, že si filmaři nechali zadní vrátka otevřená, ale podle mě to takhle už nechají.
  • lala

    JE TO TEN NEJLEPŠÍ FILM NA SVĚTĚ! *1* *14* *4*
    • Re: lala

      No nejlepší nejni.Pač kdyby byl fakt hodně dobrej tak se na něj můžeš koukat každej den a neomrzí tě ale tanhle mi 1 nebo 2x stačil.ale Johny se tam zase vyřádil a Orlandovi to na konci nehorázně sluší!!! *3*
  • magdik.24

    Suprrrr

    *14* *14* *14* *14* Tohle je super filmík mám ho doma.
  • jjannissekk

    paráda

    MEGA KALBA!! *1* *14* *14* *15*
  • Orlando

    Tenhle film je fakt krásnej. A Orlandovi to fakt na konci strašně strašně sluší. *14*
  • pusu a pac

    *14* *14* Johny je kus poradnyho chlapa *16* .Je tak SEXI,az se mi z toho toci hlava *9* .Co dodat,kdyz se libi me,13lete cezce.Moc si preju,aby me aspon jednou,jedinkrat OBJAL *14* *14* . I LOVE JOHNY *14* *14*
    • Re: pusu a pac

      a co uděláš az to opravdu udělá *4* *14* *5* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit