Přejít na výpis diskuzí

Ples příšer

FILM 4.3.2007 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wow..

    ples priser je skvele natocene drama- halle berry jse s,tou roli stotoznila a cenu- oscar za nejl.zensky herecky vykon si skutecne zaslouzila. nesmim opomenout taky heath ledgera- kde hral skvele roli sanyho. jen kdyby takovych skvele natocenych filmu-bylo vic... *3* *3*
  • zdenule119

    ...

    ...ještě sem tento film newiděla...ale určitě bych moc chtěla...podle toho,když sem četla jeho obsah,si myslím,že je to sqělý film...a těším se až ho budou dáwat...musím ho widět...a taky musím widětz Heathečka... *9*
    • Re: ...

      Tento film jsem také ještě neviděla,ale dnes mi přišel poštou,jelikož jsem si ho minulý týden objednala přes internet a chystám se ho shlídnout přes víkend,ale podle toho,co jsem četla to bude určitě hezký film-no hlavně že tam hraje HeathLedger-můj miláček *14* *14* *8* ,ach jo,škoda že už není mezi živými *9* *9* .Mám ho ráda *14* *14* *14*
  • Áno

    Najprv: Tento film nie je pre priaznivcov akčných mlátičiek a slaďučkých románc.
    Na to, že je to americký film, je to dokonale urobená dráma s výbornými hereckými výkonmi.
    Klobúk dolu.
  • Vřele doporučuji

    Film bez (alespoň mne) známých hvězd, velmi dobře udělaný a zahraný. Řeší velmi obtížné, ale hluboce lidské problémy, tak trochu zaměřené na americké prostředí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit