Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosim nevite jestli bude to pokračování??? je to vúbec natočeno? díky
  • Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Máte někdo úvodní píseň k tomuto seriálu? Mám namysli novou sérii, hledala jsem všude a jsem vážně zoufalá. Děkuji moc za pomoc, můj mail je sa.nik@seznam.cz
    • Prosim nevite nekdo uvodni pisen mislim novou serii dekuji muj mail je hanselovah@seznam.cz
  • zkus czshare.cz našla jsem tam všechny díly, sice je stahování pomalejší než na uložto, ale jsou tam opravdu všechny :)
  • nevite kde sechnat dily serialu pohresovani 1 serie 1 az 12a 3serie 16az 19 dekuji
  • PLS prosím vás nevíte kde můžu zkouknout Pohřešovaný pls odepište..............předem děkuji *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • Pokračování..

    Ano,pokračování bude. Jde o to,že nova neměla vysílací práva na čtvrtou a pátou (konečnou) řadu.
    Proto byli prozatím odvysílány tři řady seriálu. Podle tv nova se na jaře můžeme těšit na všechny série včetně nových dvou řad. *3*
    • mpirate

      Re: Pokračování..

      To je super zpráva. *15* Ale i na eng. wikipedii nebo youtube jsou taky jen tři řady... *7*
  • mikysek100

    LOVE

    Jess a ten její nadřízený by se měli dát dohromady!!! *14* *14* mOoC by jim to spolu slušelo!! *14* cO vy na to?? *7*
  • písnička

    Je to skvělí seriál nemá někdo tu písničku třeba i krátkou to neva jestli jo pošlete mi ji na E-mail.. dííky
    jo a nevíte jestli bude pokračovaní??

    andrea.barcalova @seznam.cz


    díííky přebem
  • ...nikooolka...

    mp3

    http://www.supload.com/listen?s=Z49 A9ZTQHWXC#


    to je ta píseň ale krátká *14* *3*
  • veruska17

    NEJJ SERIAL

    Super serial akorat to zkončilo dost blbě že antonio vybuchl v autě nevi někdo jestli bude pokračování?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit