Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • muj nejoblibenější tým z power rangers druhý jsou  dino thundr a dino charge protože mám ráda dinosaury.

    moje nej strážkyně z týmu je ronny

  • Ahoj,
    Prosím nemúžete mi nekdo pomoct ?
    Hledám nejakou Web stránku kde múžu stahovat všechny časti Power Rangers.
    Všechny napr. Mystic Force, S.P.D, Operation Overdrive, Shadow Rangers , ... prosím pomoc !!!! Pište i na múj e-mail : alexstrauch@zoznam.sk *6* *6*
    • jo na uložto.cz tam jsem si stáhla z to ho to týmu 1, 2, 20-21, 23 a 24 episodu.

  • Otázka

    Macku,Wille,Daxi,Tarizone.Proč tu není fotka kde jsou vidět vaši šulinové??? *1* *1* *5* *14* *14* *5* *4* *5* *4* *14*
    • you are dežomafia, pedofile
    • Re: Otázka

      ty si ale velkej deb** že
    • Re: Otázka

      ty si ale velkej debil že
  • Seznámení

    Ahoj Macku,Wille, Rose, Ronne,Daxi,Tarizone.Jmenuji se Tonda Sochor.Jste moji super hrdinové.Můžu se stát taky Powwer rangers? *1* *1* *14* *3* *5*
    • bleeeeeeee

      Zakopnes a bude to v prdeli tak co chces??
  • adamopl

    wwwwwaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwww

    to je nejlepší seriál co znám je to pravda *14*
  • michal996

    Power Rangers

    power rangers je fakt supr seriál ale o maličkou bylo lepší Power Rangers:Mystic Force
    • nejlepší je Power rangers operace overdrive
    • xander

      Re: Power Rangers

      to mas pravdu ze omalicko lepsi byli mystyc force ale taky nebyli spatni ty uplne prvni strazci myghty porphing ty se mi nejvic libili ale jinak at jedou overdrive ikdiz jim pomahali byvali strazci cest hasis velkej fanousek Power Rangers *14*
      • Re: Re: Power Rangers

        *15* *15* *15* *15* *15* jeto bomba *1* *1* *14*
    • adamopl

      Re: Power Rangers

      tak to né!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit