Přejít na výpis diskuzí

Primeval

FILM 3.4.2009 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martina008

    Ebi

    Ahoj zajímali by me koho hraje EBI.
    • stargate-bree

      Re: Ebi

      Milá Martino,
      jestli sis to již nenašla Abby hraje Hannah Spearritt. Více na:

      http://stargate-johnsheppard.blog.cz/1001/hannah-spearritt

      *3*
      • cz

        to si vazne ty *14* *14* uz vysla 3 serie
  • sasulka17

    P3 na DVD

    TAK JSEM VÁM TO HŘÍŠNÍKŮM ZJISTILA ;) .. POKUD VŠE BUDE KLAPAT, MOHLA BY 3 ŘADA VYJÍT V DUBNU 2O1O.
    (JE TO OFICIÁLNĚ)
  • 3.serie

    Nevíte jestli má vyjít i třetí serie? Už y tam sice nebyl Stephen ale chybí mě i ty příšrky... *3*
    • Re: 3.serie

      3 série je celá na uložto.cz s českým dabingem
    • sasulka17

      Re: 3.serie

      půjdu se ptát vydavatelů a ČT1 ;)
  • samoska

    Achjo

    Mno ve druhe serii 7dvd umre stephen des no!!chudak *5* *9* *9* *9* *9*
    • stargate-bree

      Re: Achjo

      Bohužel je to tam *9*
  • Hlody

    Tak jsem vám na to začala taky koukat a kouká se na to velmi dobře. Jsou ale věci co táhnou oči a rozesmějou.
    Nesleduju to teda moc pozorně, ale pobavilo mě, že Helen Cutterová má po osmi letech někde v pravěku nebo kde se to flákala v hlavě blonďatej melír. *1* Nikde tam nebylo že by se vracela anomáliema k holiči.
    A rozesmálo mě v prvním díle druhé série, jak je v jedné scéně vidět v "opuštěným obchoďáku" v levým horním rohu ten nával na druhé straně kamery a bloncající se žlutej mikrofon. Jojo, skla jsou zrádnej materiál. *3*
    • sasulka17

      Re: Hlody

      jojo v seriálu je pár chyb .. Hellen se vrací do přítomnosti ;) .. + může to být myšleno ako přírodní od slunce .. nevypadá to nějak nepřirozeně :D ..
      Spíšjako chyba se mi zdá fakt úděsný CZ Dabing který seriál hodně ubral .. Nejlépe sopadli: Con, Abby, Lester .. jináč hlasy s porovnáním s originálem hnus .. i hlášky se jim nevydařili .. prostě není nad originál ..
  • 4. série

    jsem rád že oznámily že bude 4. série
    • pajka238

      Re: 4. série

      Mno ale ja to nevim presne ale na youtube je:primeval 4 series jestli chces poslu ti odkaz
      • sasulka17

        Re: Re: 4. série

        to bude nějaký mix ;)
        • pajka238

          Re: Re: Re: 4. série

          No ale tam pry bude Megalania,Tyranosaurus atd.!!!!Jinak primeval cz.je vážně supr stránka
          • sasulka17

            Re: Re: Re: Re: 4. série

            móc děkuji :D .. no určitě tam konečně musí dát Rexíka! :D hele kuknu na to :D .. ale určitě to bude fake :D... tož ale nesmím soudit bez prozkoumání x)
  • pajka238

    .

    Já sy ty DVD kupuju všechny mam celou I.serii a dva díly z druhé uz se tesím az výde o tom savlozubcovi.A mimochodem na netu bylo ze je i 4 serie.
  • sasulka17

    ANO

    ano .. přsně .. 2. série bude vycházet každý čtvrtek .. po 49 korunách .. jako první ;D .. 7 dílů ..

    primeval.blog.cz .. jen chci napsat .. kdo by měl zájem o adminství .. nechť napísá ;D ... blog se po prázkách rozjede (snad)
  • Už jste četli dnešní noviny ??

    V dnešních novinách psali, že 2.série Primevalu vyjde VE ČTVRTEK 27.8.2009 !!!!
    • martinka38

      Re: Už jste četli dnešní noviny ??

      Fakt??No to je super!uz se nemuzu dockat!! *3* *4* *5* *3* *4*
  • stargate-bree

    =)))

    No, ja doufám že budou prodávat i 2 a 3 serii ... jinak konečně jsme trochu sprovoznili blog...xDDD
    • sasulka17

      Re: =)))

      kdo by nevěděl http://primeval.blog.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit