Přejít na výpis diskuzí

Primeval

FILM 3.4.2009 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • otázka

    Nevíte někdo pls, kdy vyjde ta 2. serie??
    • sasulka17

      Re: otázka

      nevím .. ale možeš si jak 2 tak 3 stáhnout v angličtině ;D a ve vynikající kvalitě =D
  • Vzkazy

    Když budete chtít něco vědět o Primevalu tak písněte, *4*
  • Primeval

    Nebo je taky škoda že na konci druhé série zemře Steven Hart a ve třetí epizodě třetí série Nick Cutter.
    • sasulka17

      Re: Primeval

      vímvím ;D .. ale radši to nepiš .. páč nikdy nevíš kdo to hce a kdo to nechce slyšet .. (ale jinka .. se Stevenem je to facht smutný .. jak umřel =D až mě možná i slza ukaápla =D) teď se jdu kuknout na jejich stránky xD
  • Primeval

    Jestli vás zajímá kam zmizela claudie,tak hned v 2.sérii se tam oběví ale pod jménem jenny.Druhá a třetí série jsou suprové akorát mně štve že jsem je viděl pouze v angličtině.Ale určitě se máte na co těšit protože natáčejí už i čtvrtou.
    • pajka238

      Re: Primeval

      Ah ano na youtube bylo že natáčejí čtvrtou prý tam bude i T-Rex
  • samoska

    Super

    je to super filmik *14* *14* *14* *14* *4* *4*
    • sasulka17

      Re: Super

      spíše seriálek ale jinak máš naprostou pravdu ;DD
  • sasulka17

    primeval

    tady: http://www.primevalepisodes.com/

    jsou všechny série asi xD
  • sasulka17

    foto

    budu přidávat tak se těžte xD
  • vandas96

    Jak je to možný

    Hele neví někdo jak se Claudie v 6 ztratila když tam ostetní byli? *7* *7*
    • sasulka17

      Re: Jak je to možný

      mno oni tam nezabili všechny mláďata z budoucnosti a tak ona nějak se nenarodila bo tak =o)
      • Re: Re: Jak je to možný

        myslim že určitě jsou nějaký pokračování toho seriálu ale u nás ty dvd ještě neprodávaj mno *9*
      • vandas96

        Re: Re: Jak je to možný

        trochu nějaký nesrozumitelný v 1 tam všichni u toho taky byli a to byla jejich budoucnost tak by tam taky měla být. No stejně děkuju za odpovědˇ. *4*
        • sasulka17

          Re: Re: Re: Jak je to možný

          jj je to tak trochu zmatený xD ... a ... neví někdo ... jak je to s druhou a třetí sérií? ...
          • Re: Re: Re: Re: Jak je to možný

            já nevim čéče *1* ale nejdřív prej jetšě jednou vydají celou první sérii a pak teprve tu druhou. Taky by mě hrozně zajímalo jak to dapadne s tou Claudií a se vším ostatním. Nějak to ty lidi co tydle dvd v česku vydávaj nedomysleli *7* *9*
            • sasulka17

              Re: Re: Re: Re: Re: Jak je to možný

              mno .. já doufám že v nejbližší době bude alespoň druhá .. i když co jsem slyšela a vyděla .. trochu spadli pod .. =/ .. ale třetí to napravila a je to dokonalost ^^

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit