Přejít na výpis diskuzí

Prci, prci, prcičky: Nahá míle

FILM 14.3.2008 20:33
  3 příspěvky

V tomto dalším pokračování se tentokrát podíváme na Adama Stiflera, bratrance Matta a Steva, mladíka který je nula, stejně jako jeho příbuzenstvo. Tlak jeho vrstevníků ho donutí přemýšlet. Vyprosí si, aby mohl pomáhat na koleji nesoucí název “Nahá Míle”, což je běh přes školní dvůr úplně nahý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda o American Pie 5

Vůbec to není o tom co autor psal..V American Pie 5 se podíváme na Erika Stiflera.. ne na Adama.. který se s kamarády Coozem a Ryanem rozhodne jet za bratránkem Dwightym Stiflerem na univerzitu na velkou párty a běh Nahé Míle...Erik dostává od své přítelkyně Tracy která není připravená na sex propustku-může dělat cokoli chce..Dwight je prostě Stifler nikdo mu jinak než Stifler neříká..má uhlavního nepřítele Rockyho-trpaslíka..Erik je v 2.ročníku střední je Stifler,ale je Panic!!.. což proto mu nikdo neříká Stifler,ale pouze Erik..Na párty se seznámí s krásnou Brandy se kterou by měl o TO přijít,ale on až moc miluje Traci že to nedokáže a rozhodne se za ní jet..v půli cesty mu však dojde benzín on ukradne koně a jede s ním až za Tracy..nakonec se s Tracy vyspí a konečně už není Panic.. jeho kamarádi Ryan a Cooz tak měli minulou noc co dělat.. Dwight zas dostane Rockovu holku do postele.. Erik i když má už právo na to aby mu říkali Stifler to odmítne.. Dwight pošle video kde je s Rockovou holkou Rockymu,kterej s ena to podívá a je naštvanej a na konec zařve Stifler!!.. a tím celý film končí a můžeme se těšit na American Pie 6
    • Re: Pravda o American Pie 5

Já mám pocit že je v maturitním ročníku, ne ve 2.
    • Re: Pravda o American Pie 5

Přesně!!! Docela by mě zajímalo, zda vůbec autor článku film viděl. *7* Jinak šestka je naprosto bestová - kdo ji neviděl, netuší, o co přichází. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit