Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda o American Pie 5

    Vůbec to není o tom co autor psal..V American Pie 5 se podíváme na Erika Stiflera.. ne na Adama.. který se s kamarády Coozem a Ryanem rozhodne jet za bratránkem Dwightym Stiflerem na univerzitu na velkou párty a běh Nahé Míle...Erik dostává od své přítelkyně Tracy která není připravená na sex propustku-může dělat cokoli chce..Dwight je prostě Stifler nikdo mu jinak než Stifler neříká..má uhlavního nepřítele Rockyho-trpaslíka..Erik je v 2.ročníku střední je Stifler,ale je Panic!!.. což proto mu nikdo neříká Stifler,ale pouze Erik..Na párty se seznámí s krásnou Brandy se kterou by měl o TO přijít,ale on až moc miluje Traci že to nedokáže a rozhodne se za ní jet..v půli cesty mu však dojde benzín on ukradne koně a jede s ním až za Tracy..nakonec se s Tracy vyspí a konečně už není Panic.. jeho kamarádi Ryan a Cooz tak měli minulou noc co dělat.. Dwight zas dostane Rockovu holku do postele.. Erik i když má už právo na to aby mu říkali Stifler to odmítne.. Dwight pošle video kde je s Rockovou holkou Rockymu,kterej s ena to podívá a je naštvanej a na konec zařve Stifler!!.. a tím celý film končí a můžeme se těšit na American Pie 6
    • Re: Pravda o American Pie 5

      Já mám pocit že je v maturitním ročníku, ne ve 2.
    • Re: Pravda o American Pie 5

      Přesně!!! Docela by mě zajímalo, zda vůbec autor článku film viděl. *7* Jinak šestka je naprosto bestová - kdo ji neviděl, netuší, o co přichází. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit