Přejít na výpis diskuzí

Předčítač

FILM 13.1.2009 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Janule

    Souhlasím-skvělý film i herecké výkony,není co dodat! *14*
  • tyret

    Mám výhrady.

    Film se mi zdál poněkud nudný. A navíc měl obrovskou chybu: Proč psala Kate své dopisy v angličtině? Nebyli náhodou v Německu a nebyli to náhodou Němci? Alespoň to psané slovo mohli nechat v jazyce německém.
  • =)

    Už stahuju *1*
  • klaním se

    Tento film byl excelentní, není co dodat, takhle vypadá život, takhle vypadá osud, takhle vypadá skutečná láska. Nádherný příběh, skvěle propojený s přítomností, jaké to bylo, jaké to je, dokazuje, že i muž se může zamilovat na celý život, tak, že nezapomene díky jedné krátké vášni. Škoda, že dnešní doba je tak zkažená, lidé se netěší z maličkostí, neváží si chvil, neřeší moment života, v dnešní době se nikdo nepozastaví na celý život nad vzpomínkou. Mladý herec se opravdu ukázal, beru-li v podtaz, že se učil perfektní výslovnosti jako němec, ukázal ohromující výkon, nenuceného chlapce, a to i v erotických scénách,o Ralphovi Fiennesovi ani nemluvím, jeho výkony v Bouřlivých výšinách ( Na větrné hůrce), Vévodkyně, Oněgin, dnes i Harry Potter a mnoho dalšího jsou tak neskutečné, je tak klidný, tak vcítěný do své role, krásný i ošklivý, perfektní. Kate se ukázala ve své kráse i v Little Children a ukázala, že není jen koza co mečí Jacku Jacku neumírej uprostřed vln. Perfektní film, často sleduji, pokaždé pláču, stále krásný děj, neskutečná láska, pravá láska. Když si říkáte, že jste tu osudovou potkali-v porovnání s tímto filmem-potkali jste ji? Že vám ji osud vzal a vy i přesto utíkáte do svého světa vzpomínek po x a x letech a stále ji vidíte?
  • hustýýýý

    super film ale nemuseli tam bejt ti herci v tolika scénách nahý. *7*
  • orange45

    Předčítač

    Opravdu úžasný film...Po dlouhé době, mne nějaký film rozplakal, je to hodně dobře natočené a líbí se mi herecké výkony, nejen Kate Winslet. I když Kate v tomto filmu opravdu exceluje a ani se nedivím, že získala Oscara. *4*
  • vanes1

    Re: Re: hmm

    moje řeč tohle fakt...
  • wendy92

    skvělý

    Úchvatnej film *4*
  • Re: hmm

    Řekl někdo, kdo si myslí, že Miley Cyrus je dobrá herečka - to mluví za vše....

    Po dlouhé době se sem vracím - diskuze u herců se zvrhají v nechutné hádky lidí, kteří umění jako takovému nerozumí - sakra, dívali jste se na csfd.cz ? Viděli jste, že tam někdo pod herce/ herečku napíše : vůl. kráva. - ne, navíc, když se podívám na žebříček - Hannah Montana, H2O, Stmívání - to mluví za všechnu mentalitu lidí tady. A pak někdo napíše o oscarovém Předčítači ,, nic moc" - vidíte, proto jsou lidi zaostalí...
  • mishqa

    hmm

    Mno teda film nic moc..:D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit