Přejít na výpis diskuzí

Příběh rytíře

FILM 4.3.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mimi.for.love

    Příběh rytíře

    naprosto skvělý film... v něm jsem poznala Heatha, moc jsem si o tnkrát oblíbila a jsem za to moc vděčná. Heath we love you... *9*
    • Re: Příběh rytíře

      nápodobně *3* od té doby hynu platonickou láskou k němu, viděla jsem snad všechny jeho filmy, hraje úžasně a je naprosto okouzlující... bohužeel, jak říkám nejkrásnější chlap na světě a on nám spáchal sebevraždu *9*
  • makca.m

    njn..

    hej tak..tenhle film..to byla pro mně bomba..naprosto sqělíííííííííí *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • zdenule119

    ...

    ...moc mě mrzí,že sem tento film ještě newiděla...wšichni říkají,že je to úžasný film a že Heath je tam okouzlující...až ho budou dáwat,musím se na něj určitě podíwat...
  • aliss67

    Heathcliff

    He Will Rock You:
    Je to uzastny film, *4* ,Heath *4* tam bol skvelý *4*
  • Nééééééééééé

    nespáchal sebevreždu bylo to nešťastnou náhodou. Ale i tak *9*
    • destiny-hope.cyrus

      Re: Nééééééééééé

      si debilka nebo co?!!!!!!! spáchal sebevraždu!! *10* nevim proc se tady píšou takovýhle hovna jako že to byla neštastná náhoda! *9* já už nemuzu vsem vysvetlovat zhe pste mel deprese a ze to nezvládl chápeš!! já sem jeho nejveti fanynka sem totalne v prdeli uz rok co se to stalo tak se prober a nenelhávej si nic!! *9* *9* *9* *9* jak by to mohla bejt nestastna nahoda kdyz spolikal ty prasky?!?!?!? si fakt blbá!!
      • irisbam

        Re: Re: Nééééééééééé

        Nikdo se nemůže považovat za nějvětšího fanouška! *13* A stejně tak nikdo nedokáže s jistotou říct, jestli spáchal a nebo nespáchal sebevraždu, protože co sem četla, tak množství prášků, co spolykal, nebylo smrtelné! Je fakt, že několik měsíců před tim řekl i to, že až ho vše přestane bavit, že prostě odejde....ale zase to nemusí být důvod, proč by měl páchat sebevraždu. Pochybuju, že si s nim před smrtí mluvila, a že ti řekl, že chce spáchat sebevraždu!! *8* Takže být na tvém místě, tak se klidnim a nikomu nenadávám do debilů a do blbců *3* Všechny nás to mrzí a nemysli si, že seš jediná, kdo je z toho 'v prdeli'!!!!!! *9* To já už taky....už víc jak rok!! A ještě k té sebevraždě...osobně se přikláním k tomu, že to byla náhoda, protože v té době měl ještě přechozený zápal plic a nebyl úplně fit a za druhé...měl dceru...a myslim, že už kvuli ní by se nezabil, protože myslim, že i přes všechny ty potíže co měl, jako nespavost, deprese atd...měl život rád ...
        A jestli se mýlim....tak se Ti omlouvám Heathy *4*
        • zdenule119

          Re: Re: Re: Nééééééééééé

          ...já souhlasím uplně na 100% s irisbam...jeto prawda wšechno co tu psala...už kwůli Matty by to nikdy neudělal...a měl žiwot rád...dyť si ho užíwal wždy když to šlo plnými doušky...četla sem,že nezemřel na přehnané množstwí prášků,ale na to,že si wzal wíc druhů...a myslim si taky,že nejseš w prdeli jen ty,ale že to mrzí wšechny jeho fanoušky,a že se z toho asi nikdo nikd newzpamatuje uplně...on je ¨byl nejlepší a zůstane jím i o jeho smrti...nikdo ho už nenahradí... *14*
        • a.n.c.a.

          Re: Re: Re: Nééééééééééé

          myslim si uplne to same....vetsina takovych smrti konci tim ze to proste prezenou....*9*
  • flondynka

    Neee

    On nespáchal sebevraždu,nechtěl umřít. *9* Ale Příběch rytíře je skvělý film,patřil mezi první filmy,který sem s Heathem viděla a hned se stal mim nejoblíběnějším hercem. *14* Jeee ten jeho úsměv. *3*
    • Re: Neee

      Máš recht děvče.A to bych ti přál ho vidět na živo.Účastnil jsem se téměř celého natáčení akčních scén,a můžu říci,že to byl fakt bomba chlapík.Neustále se smál na lidi,prmanentně vychechtanej týpek.Přívětivý ke komparzistům,neustále dělal nějaké kraviny s těmi svými kolegy,kteří ho ve filmu doprovázejí,prostě fakt bomba.Narozdíl od Sewella.To byl nafouken arogantní debílek.Strašně rád vzpomínám na tohle natáčení,jelikož jsme tam užili strašně moc srandy.Mám i spoustu fotek,ale jen bohužel kulisy,nějaké ty rytíře,ozbrojence atd.Nesmí se zpravidla na žádném natáčení fotit,takže hlavní hvězdy se nepodaří vyfotit.I když zadařilo se,a vyfotil jsem se ale to zase bylo na jiném filmu.(Hellboy).I kdž z příběhu mám také jednu raritku.Podařilo se mi po poslední klapce odchytit přímo na place kaskadéra,který dubloval Rufuse Sewella,podat si s ním ruku,a přímo maskérka nás zfotila.Dal bych ty fotky na tyhle stránky,ale nevím jak.Možná by to pro vás fanoušky tohodle filmu bylo zajímavé.kdo se nikdy neůčastnil takového natáčení,nechápal by,jak vypadají takové kulisy z druhé strany,nebo jaké triky tam použili.Sám jsem z toho nechápal,když jsem pak film viděl hotový.Jinak pan Helgeland měl přezdívku Big mac,neboť pořád se cpal ohromnými hamburgery.Film se točil v Hudlicích(kousek od Berouna)na Barrandově,a vZálezlicích(kosek od Neratovic,a jedna z nejvíce zničených vesnic po povodních v roce 2002).Tak se mějte,a vzpomínejte na Heatha v dobrém a přestaňte se srát do toho jak umřel.Už mu to stejně nepomůže.
  • kirushka97
    Miluju tenhle film *14* A hlavně Heatha :333 ♥♥♥
  • sebevražda

    On ji chtěl spáchat. "Cítím, že jen mrhám časem, protože se stále opakuji." To řekl už několik měsíců před tím.
    • zdenule119

      Re: sebevražda

      ...jo přesně...to neznamená,že ji chtěl spáchat...prostě jen řekl co si myslí...
    • a.n.c.a.

      Re: sebevražda

      to neznamená ze ji chtel spachat....
  • -keemii-

    *

    vybornej filmík.. teda spíš taká pohadka ale me se to stejno hrozne líbí:)
  • Heath Ledger

    Heatha sem měla moc ráda.Příběh rytíře byl první film co sem s ním viděla a od té doby je Heath můj nejoblíbenější herec.Na jeho úsměv se prostě nedá zapomenout.Dělala jsem o něm spousty referátů do školy,dokonce i email mám s názvem Jocelyn...Na tento film můžu koukat pořád,ale jen v původním jazyce,jelikož v češtině mě to upe deptá.Nejvíc to pokazili tim dabingem..Heath měl být největší hvězda Holliwodu.Ale teď mě zbyl jen jediná otázka,proč? *7* *9*
    • Re: Heath Ledger

      Zrovna ted se koukam na Příběh rytáře,a musím říct,že ten dabing se mi líbí-Heatha dabuje Martin Sobotka a podle mě skvěle.Ale když si to viděla v původním jazyce tak můžeš srovnávat,já to v původním znění bohužel neslyšela *9* .Ale filmík je to jinak mooc pěknej,a Heatheček je tam prostě kouzelnej,a já nikdy nepřestanu litovat toho,že tu už není mezi námi.Byl to "PAN HEREC" a je ho věčná škoda-jeho mladého života *9* *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit