Přejít na výpis diskuzí

Princ a já

FILM 4.3.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuhajda07

    princ a já

    Tak vcera davali 2 hrozne sem se na nu tesila ale pak uz se mi ten film moc nelibil byli tam uplne jini herci coz me nastvalo a celkove 1 byla mnohem lepsi
  • lucousek

    druhý díl

    Tak jsem viděla druhý díl a hodně mě zklamal.Štve mě,že tam obsadili jiné herce.Už to není ono *9* *7* Hrůza no....
  • starsinka

    to tak štve..

    Hrozně mě štve že tam už v žádném dalším dílu nehraje paige jako v jedničce.byly fakt pěkný pár a s tou blondýnou no prostě od 2 díl je to blbý:(
  • Please, titulky

    Mojim prispevkom by som chcela poprosit nejakeho dobreho cloveka, aby mi urobil ceske alebo slovenske titulky na film Prince and me, please, ak by sa nasiel niekto taky uzasny, budem velmi velmi velmi vdacna, mam taku francuzsku verziu a film ma velkost: 733 954 048 b. Vopred velmi pekne dakujem. Mozte to ulozit hocikde, ja si to najdem, este raz vdaka.
  • lucousek

    ...

    Pěkný romantický film škoda,že jsem ještě neviděla druhý díl. *7*
  • suskaaa

    první díl

    nevíte kde by se dal stáhnout nebo třeba i zkouknout online??
    Já jsem nic nenašla tak jestli víte tak pls pište
    předem dík
  • Dánský princ

    Film má předlohu v dánském princi Frederikovi. Příběh je sice naprosto jiný, ale jisté podobné rysy tu jsou...
  • 4 díly

    jsem teď zjistila, že Princ a já už má čtyři díly. Ale když jsem tak koukala na obsazení a tak okolo. Mimochodem rokoukávám 4. Tak mi příjde, že to už vůbec není ono. No podle mě je prostě jednička nejlepší. Julie Stiles a Luke Mably jsou prostě super. Popravdě už ani dvojka se mi moc nepozdávala jak změnili herečku Paige.

    Jaký je váš názor?
  • davidca

    Good

    Je to nej
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14*
    Princ a Já 2.užasssss dansky film užass obsazeni.nej........♥♥♥♥◄◄┼♀♀↨♀♀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit