Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vashley

    PPP

    Bude to úžasnej film! *3*
    • Re: PPP

      to jo uz se hrozne tesim *14* *14*
  • HELP

    heej lidičky..kdy to vydaj?? to bude zase jendou hiitovka:-*heji je pravda že se tyhle dvě nesnášej s miley??:-O
    • Re: HELP

      desnka sem na tpo kokala na jetix a myslím že dyby se selena a demi neměly rádi tak by spolu nenatáčely film a s miley se taky baví taky spolu sou v ňákým dílu seriálu hannah montana a navíc spolu s jonas brothers nazpívalůi písničku upe krásnou Send It On *14* takže se asi těžko nesnášej *13* *16*
      • lolo85

        Re: Re: HELP

        Jako, mě je úplně jedno, jestli se spolu baví nebo ne, ale myslím, že podle toho, že spolu nazpívaly písničku nebo spolu hrají ve filmu ještě nemůžeš soudit, že jsou kamarádky xD
    • Re: HELP

      jo a ty jessk každej se někdy hádá ale neznamená to že se nesnášej víš já se taky hádám s kámoškama a mám je ráda *5* a navíc dyž píšeš že sou ty videa starý tak co řešíš
    • Re: HELP

      ne není to pravda s miley sou dobrý kámošky nwm kde to psali ale nevěř všemu co čteš *3* *4*
    • monass

      Re: HELP

      ee demi ju moc nemusela ale tetka je snema skoro nejlepsi kami
    • pavlusqa

      Re: HELP

      ne to není pravda:-) Obě 2 se velmi s Miley přátelí:) Nasvedčují tomu i vzkazy na twitteru:)
      • Re: Re: HELP

        Bože proč to řešíte,jestli se spolu bavěj a nebo jestli se nesnášej...vždyť vám to může bejt u prdele!!Jo a myslíte si,že internet atd.říkaj o celebritách pravdu? *15* *5*
      • Re: Re: HELP

        ahojky, ale to je pravda!no selena a demi s miley zas takovej problém nemaj, ale miley je úplně nenávidí, koukněte se na youtube, jak na ně parodujou, ale stejně mám rádši miley cyrus *3*
        • 30.04.1998

          Re: Re: Re: HELP

          to nechápu proč, miley je ošklivější než demi i sel *5*
        • pavlusqa

          Re: Re: Re: HELP

          Hële co ty o tom víš?? Víš vubez zhe Miley považuje Demi za svou bff??? Koukni na twitter.com!!!
          • gabriellavanessa

            Re: Re: Re: Re: HELP

            hele pavlusqo, ty se na ni naštváváš jen pro to, že miley nemáš ráda. ale je pravda že se miley baví s oběma!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: HELP

              Já ti to říkala??? Tak to už hoodně dávno mě Miley už nevadí:-P
            • jessk

              Re: Re: Re: Re: Re: HELP

              pardon, tři
            • jessk

              Re: Re: Re: Re: Re: HELP

              Hele lidi, nehádejte se. Já sem viděla jak se přes youtube hádaj. Jako nejdřív se podívějte na důkazy a pak něco řikejte. Oni si tam na youtube nadávaj ale ty videa sou už starý. Nevim jak se to stalo ale teď sou nejlepší kámšoky. Takže jo, bavěj se spolu. A nemusíte se se mnou hned začít hádat. Já to taky třeba nevim jistě a neřikám že všechno vim nejlíp a že vy ste úplně blbí a co vy o tom víte. Jen řikám to co vim a nechci aby ste se hádali. Myslim že nejlíp to vědí ony dvě tak toho nechte. Prosím.
            • gabriellavanessa

              Re: Re: Re: Re: Re: HELP

              protože jsi mi to psala *1*
            • pavlusqa

              Re: Re: Re: Re: Re: HELP

              bože jak ty můžeš vědet jestli mám Miley ráda bo ne *1*
  • selenagomezweb

    u nás

    V USA to má byt v červnu:-) Takže u nás predpokladam nekdy na začatku roku 2010 a možná i to je brzo *1*
    • high-school-hilary

      Re: u nás

      Nee u nás to budou dávat v sobotu 19.září v 17:30 a v neděli 20.září v 8:00! *3*
      • Re: Re: u nás

        ps: díky žes napsala že to dávaj i v neděli high-school-hilary *3* chci to totiž vidět eště jednou *1*
    • kacule159

      Re: u nás

      já sem na dovče v itálii iděla dokonce dvd
    • monass

      Re: u nás

      ve francii uz to bylo je to celi na youtube ale francouzky sem to uz videla
  • ilonka94

    nwm.....co delat

    Lidičky nevíte jestli to už dotočily......a kdy to budou dávat u nás v kine? *7*
    • jajinkas

      Re: nwm.....co delat

      už to dotočili a netuším kdy to budou dávat u nás *3*
      • gabriellavanessa

        Re: Re: nwm.....co delat

        v kině to nebude, budou to dávat na jetix, teď už disney chanel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit