Přejít na výpis diskuzí

Útěk z vězení (TV)

FILM 8.4.2007 
241 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • temprence

    PB film

    Když už víte, jak to skončí, tak jste taky zaregistrovali, že je k seriálu i film. Je to hlavně o Sáře, která je ve vězení za to, že zabila Michaelovu matku. On ji chce zachránit a sám při tom umře. Podívejte se na to. Na konci budete všichni brečet jako želvy. já jsem byla ve stavu, že jsem taky málem umřela. *9*
    • Re: PB film

      Doufám že seriál bude pokračovat. Možná ten hrob byl jen fígl aon přežil a je v utajení
      • Re: Re: PB film

        Hmm jasně...a proto mu tam šli dát květinu???Je ho škoda
    • Re: PB film

      a kde ten film najdu??????? =DDD
  • je to super

    Prison break je fakt dokonalý seriál vždycky sem u toho napnutá a když to zkončí nemůžu se dočkat na další díl a taky je super obsazení herců třeba Wentworth Miller je fakt mooooooc pěknej *1* *4* *14* *14*
  • Wentworth Miller

    Ahoj, nejsem jediná, která fall in love to Wentworth Miller!!! Jak koukám. Nikdy jsem neměla žádný idol, nikdy se mi nelíbil žádný herec a nakonec ve svých 30 jsem se zbláznila do Mike S. Zkoukla jsem dvě řady a čekám na další a najednu stranu jsem ráda, že mám chvilku klid a na druhou prahnu po pokračování *3*
  • The Best

    NO, teda, první seri jsem videla tak vselikjak, vzdycky aspon dva az tři díly za den dokonce jsem polovinu viděla dvakrát.. a to podruhé bylo s kamarádkou, koukayjse se a koukaly a bylo půl pátý ráno.. Drhouserii jsem videly společně.... tentorkát jsme vydržely jen do čytř, další den jsme se dívaly v průběhu dne a třetí den jsme zkoukly poslední tři díly. nářez.. Výborný;-) už se těšim na trojku;-)
  • úžasnýý

    uplně suprovej seriááál...na žadnej jinej nemá..už mam zkoukle obě řady a těšííím se na třetíí..
    je to jak droga..člověk vidí jeden díl a musí vidět dalšíí *14*
    DOPORUČUJU!!!! *1*
    • Re: úžasnýý

      ahoj, pls moooc se mi libi PRISON BREAK akorat nemuzu nikde najit jeho pokracovani a nechci porad cekat az to budou davat v televizi...:( pls pls napis mi pls odkaz kde to muzu zkouknout! prosim posli mi ho na mail nebo kdokoliv bude vedet odkaz pls tak mi to poslete na mail!!!!! DEKUJUUUUU
    • Re: úžasnýý

      wentworthearlmillerIII@hotmail.com *4*
    • Re: úžasnýý

      Jo tak to máš pravdu, sem taky už viděla dvě řady a nechápu jak tak úžasnej seriál nezařadí na obrazovky *7* *4*
      • Re: Re: úžasnýý

        Kámoš mi půjčil Prison Break, že se mi bude určitě líbit... moc se mi do toho nechtělo, ale jak jsem se podívala na první dva díly, nemohla jsem přestat.. Problém byl, že jsem se začala dívat v deset večer.. nedalo se nic dělat, tak jsem se dívalal pořád dál a dál a najednou byly čtyři hodiny... Je to neuvěřitelně geniální seriál... Kam se na něj hrabou Ztraceni *1* *3* *3*
  • NEJ

    BEST!!!BEST!!BEST!!BEST!!BEST!!=BES T!! *15* prostě lidičky,na tenhle seriál NIKDO!!!NIDKO!!NIKDO!!NIKDO!!=NIKDO !!
    *15* miluju tehel seriál,a budu!!!jináš jak řekla adélape=HLASUJTE!!!NEBO PROHRAJEME!!
  • neej

    Proste PB je nej serial driv sem zrala Lost,ale ted prison. 1.sérii znám uplne nazpamet,protoze se na ni divam furt a 3. skoro taky proste to ŽERU!!!! *14* *14*
  • sserpx

    michael's gone

    mno říkala jsem si takovej divnej až moc šťastnej konec, který se k prisonu ani moc nehodí a pak hrob a ja se dozvím, že michael umřel... to mě dostalo
    • Re: michael's gone

      Ja na to koukala včera v noci a brečím ještě teď.Když chtěli s PB skončit,tak ho přece nemuseli nechat umřít,po tom všem...stejně pokud budou moc chtít,tak malý michael je urřitě stejně geniální,jako jeho tatínek,takže.....
      *7*
  • help

    ahoj.Taky hledam tu uvodni pisen nasel jste ji uz nekdo?Kdyz tak se ozvete budu vam mooc vdecna *4* moc prosim.A predem dekuji...P.S. Snad bude za co *3*
    • Re: help

      Ahoj...Ferry Corsten & Ramin Djawadi - Prison Break Theme...je to bohužel ale remix, jestli chceš, tak ti můžu poslat přímo tu co je v seriálu-ta ale název nemá...kdyžtak mi napiš na icq 225736764 *3*
  • best

    Nejlepší seriál na světě!!! Viděla jsem pár dílů v Německu a je to fakt šupa. Chci vědět, jak to skončí. Už aby to běželo i u nás!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit