Přejít na výpis diskuzí

P.S. Miluji Tě

FILM 10.12.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • clever.girl11

    d

    díky tomuto filmu se ze mě stala snad romantička... jedním slovem nádhera. Jemné, slušně vtíravé, vtipné i pravdivé. *4*
  • Song při loučení s Gerrym

    Ahoj neví prosím někdo, kdo zpívá píseň, která se hrála při loučení s Gerrym v hospodě? V soundtracku není... Děkuji velice
    • Re: Song při loučení s Gerrym

      Taky tu píseň zháním pokud už jsi to zjistil(a) dej mi prosím vědět
      Díky
      • sweet-k

        Re: Re: Song při loučení s Gerrym

        Neviem či tú pesničku stále hľadáte alebo či je to práve tá. Myslíte Love You Till The End?
  • 15:30 na HBO

    V 15:30 ho dneska dávájí na HBO, tak se budu dívat, doufám, že bude tak skvělý jak všichni říkáte... Ještě sem ho neviděla...
    • Re: 15:30 na HBO

      Ahoj neví prosím někdo, kdo zpívá píseň, která se hrála při loučení s Gerrym v hospodě? V soundtracku není... Děkuji velice
  • kikinqa

    P.S. Miluji Tě

    Krásný filmek, krásný příběh... mají pravdu... pro tyto slova stačí žít... :)) je to krásný
  • lieblinka

    Krása

    Překrásnej filmík a hlavně překrásnej Gerard Butler. *14*
  • ametkaa

    film vs. kniha

    Moc pěkný film ale kdyby se měl srovnat s knihou tak to teda nevim..kniha je úplně jiná než film..nevím teda jestli je tak zanedbatelný fakt že všichni žijí v Irsku místo v Americe, nebo že otec Holly je normálně s rodinou a nikdy ji neopustil..nevim nevim teda hodně důležítých kapitol je vynechaných no..
    • ... přesně ... hodně kapitol ... a je to škoda,protože kniha je překrásná a film mě až tak nenadchnul ... koukat se na to dá..už jen kvůli mužské hl.roli *3* ,ale to je tak všechno ...
  • destiny-hope.cyrus

    ♥♥

    jednoznačně nejlepší romanták *14* *14* *14* *14* *14* já u něj brečela celou dobu od začátku do konce fakticky skládam všem hercum a štabu poklonu *14* *14* *14*
    • Re: ♥♥

      tak to jsme dvě :D
  • wendy92

    Nádhera

    Nádhera...toto jediné slovo to naprosto vystihuje.. *4* *14* *14*
  • krásnej film

    nádhera... nejvíííc *14*
  • bllancca

    WoW

    Dostala jsem tenhle film od kamosky stim ze ho musim videt. 2 Mesice mi lezel na stole az vcera kdy vsichni mi kamaradi jsou mimo San Francisco a ja nemela co delat tak jsem se na nej podivala a ....wow...jeste ted mam z toho mrazeni po zadech....moc smutny ale moc uzasny,skladam poklonu reziserovi *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit