Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film moc fajn, jen škoda, že tam hraje tak hodně ošklivá herečka Miu, manželku šéfa. Pro mě velmi slizká osoba. Velmi. Sice se o ní mluví, jako o krásné ženské, ale nechápu to. Ovšem každý to vidí nějak, někomu se líbit může.
  • Luky1987
    Mne se ten film Pulp Fiction nelíbil je to kravina
  • :D

    Co víc dodat, než: To je žrádlo! :D
  • DABING

    Hodně důležitý je podívat se na to v originálním znění jinak to dost strácí na své kvalitě ostatně jao každý film. *1*
  • twilightgirl

    ?

    podle me je to pekna kravina..hrajountam samy kreteni...
    • Re: ?

      si dement *1*
    • Re: ?

      Nevíš - nechápeš:D
  • Dokonalost

    Prostě nekompromisní jednička :)
    Nesmrtelný hlášky...
    Zmizíš z tohohle města, a když zmizíš, budeš zmizelej, nebo tě zmizím já... *1*
  • beast

    ...

    seslu na tebe pomstu a seznas ze jmeno me je BUH!...odrikavam tuhle sracku uz leta ale dnes se mi to rozlezelo v palici
  • Kvalita

    Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. S tátou jsme ho zhlédli už několikrát a vůbec se nám to neokoukalo. Jsou tam perfektní hlášky jako: krysa může chutnat jako jahoda, ale já to nezjistim, protože krysy nikdy žrat nebudu. *1* Také se mi líbí prolínání děje - scéna na začátku se ukončí až na konci filmu a diváka to zaskočí ale zároveň i potěší. Asi se tento film nebude líbit lidem kteří se děsí drog a morbidních vtipů, to už je ovšem věc názoru. Podle mě je to velmi kvalitní film.
  • cleri

    super

    perfektni film ked hosledujete tak mate pocit za obicajni standart ale ked ho dopozezate zistite ze lepsi film ste v zivote nevidely. toto veldielo pustam tim co tvrdia ze americke filmi su volovini
  • na co titulek???

    Prostě dokonalej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit