Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar
    Jak prostřednictvím decentní milostné komedie lze divákovi klást důležité a závažne otázky o lásce, důvěře a rozdílné vire v multikulturní Americké společnosti. Bláznivý milostný trojúhelník odehrávající se v New Yorku. Ve filmu se objevi i Miloš Forman. Za zmínku jistě stojí nečekana role Edwarda Nortona. Zatímco v dramatu Kult Hakoveho Kříže Edward Norton se ujal role fanatickeho neonacisty, v tomto filmu pro změnu ztvárnil roli nejšťastně zamilovaného kněze. Tak tomu říkám skutečna herecka proměna. Edward Norton dokázal že zvládne bez větších problémů jakoukoliv roli a to věrohodne a naprosto přesvědčive jako málokdo.
  • MartinDyntar
    Nechápu vůbec ani v nejmenším proc Edward Norton s tímto filmem neuspěl...nezvítězil tehdy na MFF v Karlových Varech kde byl snímek promítán a uveden. Veliké zklamání...nechápu kdejaky konzumní brak dnes bez větších problémů získá oscara a kvalitní filmy které nesleduji jen a pouze vyhradne komerční účel častěji nejsou pak filmovými diváky a kritikou plně doceneny. To je případ i tohoto filmu.
  • MartinDyntar
    Mezi kvalitním milostným dramatem a decentní komedií. Snimek by si zasloužil zvytezit tehdy a kdysi právě na MFF v Karlových Varech kde byl promítán. Ovšem film nebyl diváky a porotou vubec ještě plně docenen. Velká škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit