Přejít na výpis diskuzí

Ranč u zelené sedmy

FILM 23.3.2008 15:12
5 příspěvků

Donedávna byli Kudrnovi rodina jako každá jiná. Žili ve městě, maminka (Milena Steinmasslová) optička, tatínek (Miro Noga) počítačový programátor, děti typické "oběti konzumní společnosti". Jediným disharmonickým bodem jejich životů bylo soužití se sarkastickou babičkou (Jana Štěpánková), upoutanou na kolečkové křeslo a nešetřící jízlivými poznámkami. Pak se to ale stalo - jistý notář jim telefonicky oznámil, že Kudrnův strýc Hubert (o kterém slyšeli poprvé) zemřel a odkázal jim statek. Maminka, nadšená zastánkyně zdravého života, to ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • p.petulkaa33

Dotááááááz

Nevíte jak tedkons vypadá ten malej matej kudrna neboli pavel zedníček a kolik mu je ?
    • Davájí to na déčku já se na nedívám.
  • super

je to fakt super ten seriál viděla jsem ho je fakt super dávaj ho v pátek ve 20:00 je fakt super patří mezi mé oblíbené filmy
    • Re: super

přidávám se je to upa super seriál- máme ho doma na kazetách a sledujeme ho pořád dokola *4*
    • kissen

Re: super

Ten sertiál je ůžasný,mám rád i některé zahraniční seriály...víceménně sitcomy....ale tendle seriál miluju nejvíc.....!!!!Je naprosto boží,koukám se na něj od šesti,a dnes,když je mi dvanáct,ho miluju!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit