Přejít na výpis diskuzí

Rebelové

FILM 4.3.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rebelové

    Nejlepší film na světě. *3*
    • zaba12

      Re: Rebelové

      to máš pravdu *4*
      • nika1979

        Re: Re: Rebelové

        supr včera jsem koukala. jakovy holky. nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj film. zasloužil bysi medaili. velkou 100000 tun.kč *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14*
  • jahudka156156

    Rebelové

    Je to opravdu úžasnej film já jsem ho osobně viděla asi 5x je fakt skvělej !! *1*
    • Re: Rebelové

      já už ani nevim kolikrát jednou sem měla takový období kdy sem se na Rebely dívala každej den a někdy i 2 krát a to nepřehánim fakt jako tohle je nej film všech dob!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • pagacka

        Re: Re: Rebelové

        hih si blbá *5* *5*
      • Re: Re: Rebelové

        Opravdu s tebou souhlasím,ten film je fakt moc pěknej. *1*
  • bomba

    tenhlecten filmík byl nééééééééééééééééééj,mám ráda takové filmy páč maj něco do sebe,takže lidi.....určo se na něho zase mrkněte,páč nebudete litovat určo *3* *3* *3*
    • :)))))

      Jan Révai neeeej *3* *3* *3* *3*
  • ilonka94

    ......

    To jeji oblečení je fakt Best.....uplne COoL *14* nehorázne stylový..... *14* *3*
  • Je to moc krásný retro film. Krásný písničky, kostýmy dost dobrá choreografie. Herci byli zvoleni moc dobře hlavně Zuzana Norisová do role Terezy a Jan Révai do role Šimona. Filip Renč to prostě umí, jeho filmy mám ráda.
  • Rebelové a Zuzana Norisová

    Ahoj Nejj herečka v Rebelových je Zuzana Norisová upa nejj ..Chtěla bych bít jako ona.. *3*
  • veverka08

    Rebelové jsou super

    Rebelové se mi moc líbí, je to krásný film ač se smutným koncem, ale i tak je nádherný,strašně dojemný a navíc s tím hereckým obsazením ...Úplná bomba :-) *14*
  • anett-t

    ...

    Koho hrála Soňa Norisová? *7*
    • Alžbětu,přítelkyni otce hlavní hrdinky
    • Přece tu novou přítelkyni otce Terezy! *3*
    • theelis

      Re: ...

      Alžbětu :) To je ta co navštívila hospůdku Terezina táty, později se z ní stala jeho přítelkyně, dalo by se to nzavat i Terezinou macechou... Už víš?
      Jak se Tereza chtěl učit ale "Jó třešně zrály" linocí se ze stařičkého magnetofonu za jehož doprovodu právě Alžběta s tatínkem tancovali v přízemí, jí to znemožnili *1*
  • pagacka

    hih

    hih se mi to líbilo zuzka norisová je kočka co ale konec byl smutný *9*
  • I *14* Rebelové

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit