Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Camp rock 2 se bude natáčet až v září

    Škoda, Camp rock 2 se začne natáčet až v září, protože JB mají turné, ale prý už jsou nahrané písničky. Tady je malé info o Camp rocku 2:
    Když se Mitchie vrátí do Camp Rocku, očekává léto plné romantiky, zábavy a všeho o hudbě. No namísto toho zažije léto plné zklamání a napětí. Celé tohle léto stráví populární kapela Connect 3 v Camp Rocku a tak se jsou Mitchie a Shane spolu. Když to zjistí Tess tak ji pohltí žárlivost. Bratranec Caitlyn, Connor je v Camp Rocku jako nováček a chce zapadnout. Tess má zlomyslný plán a chce mezi Mitchie a Shanea postavit Connora. Tess Connorovi slíbí že se potom může připojit k ní a být oblíbený. Podmínka však je že se Mitchie musí rozejít ze Shanem. Connor s plánem souhlasí. Pozdějš Caitlyn zjišťuje že rozchod Mitchie a Shanea je Connorova vina a Tess na něho všechno svalí.

    Bude to zajímavé, už se těším
    • Re: Camp rock 2 se bude natáčet až v září

      A víc toho nemáš?
    • Re: Camp rock 2 se bude natáčet až v září

      a nevis kdo toho connora hraje ajestli hral uy i v 1.?
      • Re: Re: Camp rock 2 se bude natáčet až v září

        nn v 1 on nehrál tět je novej
    • miss.stars

      Re: Camp rock 2 se bude natáčet až v září

      tak to jo no je mi jich docela lito ae vsak ono to urco dopadne dobre.....xD ja to miluju *14* *14* *15* *15* *15*
  • monass

    je nejjj

    takze zacala bich tim ze je to nejlepsi film mun nejoblibenejsi aji s princess protaction program nevim ja se to pise a le nereste jonas brothers moc lavuju maji krasny pisnicky me se takovej tip pisnicek libi sou zamilovany atd..nejoblibenejsi pisnicka je little bit a longer kdyz sem se divala na joans brothers 3d concert na youtubku a nick to zrovna zpival tak se i chtelo brecet ale co uz vratim se k camp rocku diky nemu sem poznala jb emi lovato atd..sem na jb asi zvisla ale to neresim doufam ze camp rock 2 bude stejne skvelej jako 1 a zajmalo bi me ocem to tentokrat bude kdyz uz z tess nebude mrcha ale co uz mno a tesim se taky ze nick a kevin tam budou mit veci role nez v 1 a zajmalo bi me jak tam bude vypadat joe doufam ze tam nebude mit ty kudrnaty vlasy ale rovny nebu me snad trefi doufam ze to bude v kynech a jestli jo tak tram urcite pudu hned na premijeru protoze je to nejlepsi filmik na svete....... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: je nejjj

      Čárky ve větě a tečky ti nic neříkají, co? A i/y děs běs...by s píše s y, kino s i, .... *9* *9*
  • Camp Rock *MUcK*

    Podle mě bude další díl super četla jsem v komentářích od jednoho uživatele obsah těším se Joe je fakt hezkej

    Podle mě je Camp rock lepší než High school musical třeba trojka *3*
  • _miley_cyrus_

    Camp rock je nej..

    no tak já hlavně doufám že to bude..
    !!!1 je super fil...a doufám že i dojka bude taky super.!! *7*
    • mikinka

      Re: Camp rock je nej..

      určitě bude ještě lepší!!! A nebo bude stejně skvělá ajko jednička. Horší to enbude, ptž tam hrajou jonásci! *14*
  • JB

    Tak přátelé:)sice newím kdy bude camp rock 2 ani jestli bude v kinech nebo v tv ale dočetla jsem se že naši oblíbenci tedy Jonas Brothers natočili 3D koncert jak asi víte a ten se by měli dávat v kinech tento podzim (2009). *14* už se mooooc těším. Akorát mě mrzí že mají JB celosvětové turné a na nás se "vysrali" chtěla bych je vidět *9* *14* *14* *14*
    • mikinka

      Re: JB

      jj já už 3D koncert viděla, je to boží. prostě jejich koncert. ale kdyby to bylo v kině tak by to bylo lepčí než an compu.:) A camp rock bude asi v tv, bych řekla, no. A nejsi sama koho to štve. Sanžím s emamču překecat, že bych jako k 15nám jela do německa se na ně číhnout. ptž poni jsou dokonalý!!!
  • Booože můj

    Hle pro někteří !! Vy ste ten film ani neviděli a už říkáte že je blbej ?? nemuzete vedet
  • New Premieres

    už to tu písali viacerý, ale ja to zhrniem a pridám ďalšie premiéry čo by vás mohli zaujímať :)

    Camp Rock 2: Veľký koncert - 18.9.2010 - o 12:30 a 19:00
    Jonas LA - 11.9.2010 - zrejme o 14:00, zatiaľ nepotvrdené
    Sonny vo veľkom svete, 2. séria - 11.9.2010 alebo 18.9.2010, zatiaľ nepotvrdené, čas neurčený, zatiaľ nepotvrdené
    Hannah Montana Forever - 18.9.2010 - zrejme o 14:00, zatiaľ nepotvrdené
    Superagent Oso - 1.9.2010 - o 8:25

    - ďalej na obrazovky sa vrátia animované seriály Vlny, Náhradníci a Vladárova nová škola
    - na rok 2010 sa ešte plánujú premiéry filmov Špiónka Harriet: Vojna Blogov a 16 prianí
    - medzi rokom 2010 a začiatkom 2011 sa ešte plánuje odpremiérovať Sladký život Zacka a Codyho, 3. séria
    - na rok 2011 sa plánujú Kouzelníci z Waverly, 4. séria, Kúzelníci z Waverly: Film . 2. časť, Veľa šťastia Charlie, 2. séria, Sladký život na plaube, 1. séria, 2. séria, film Môj brat Ben...

    o ďalších informáciach za dozviete čoskoro...
    • Re: New Premieres

      super ja sa tesim na sladky zivot na palube strasne aj na camp rock 2 a este moc na jonas L.A *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *8*
    • Re: New Premieres

      hneď sa aj opravím a pridám časy k premiéram :)

      Camp Rock 2: Veľký koncert:
      - 18.9. o 10:00
      - reprízy: 19.-20.9.

      Hannah Montana Forever:
      - 18.9., dve epizódy o 9:00 a 9:30

      Jonas Los Angeles:
      - 11.9., dve epizódy o 11:30 a 12:00

      Sonny vo veľkom svete, 2. séria:
      - 11.9., dve epizódy o 10:30 a 11:00

      to je zatiaľ všetko :)
  • eliss777

    ...

    camp rock 2 je na sleduj.org... anglicky s cz titulkama.
  • re...:(

    nevíte někdo na jaké stránce se to mohu podívat v češtině????pls odepište *9* *9*
    • Re: re...:(

      Dá se stáhnout na uloz.to ;)
    • terulenoticka

      Re: re...:(

      Třeba na videotube.sk
      • Re: Re: re...:(

        ono mě to tam našlo jenom camp rock1.. *9*
  • anetqaa

    Super

    Už se těšim až to bude:) a 1 je super *14* *14*
    • Super

      jo to já taky *3*
      • Re: Super

        taky vam připadá joe sladkej *14* *4* *14* *4*
        • Re: Re: Super

          jo upe *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Super

          ahoj joe ja te miluju a ona bude dvojka jooooooooo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Super

            a ty si blb
            *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit