Přejít na výpis diskuzí

Rocky IV

FILM 29.10.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marlon83

    Tričko ROCKY

    Hledal jsem dlouho a našel jsem tričko ROCKY na stránkách WWW.XAVIER.CZ, jediní v České republice kde se dá toto triko sehnat... nosím ho jak vlastní kůži. A do posilovny nosím tričko WIN "ROCKY" WIN
  • Roky

    Jj Stalone the bejt herec.Rambo a Rocky na to nikdo nemá! Vše to znám nazpamět:-)
    • nikolina99

      Re: Roky

      je super že jo *3*
  • Nejlepsi film se Stalonem, bombovy herec v bombovem filmu, vryl se mi kuze a koukala bych na to porad
  • ROCKY IV-aneb BOXf or every body

    je to nej nej nej nej nejlepší film všech dob.Miluju sylvestera stallona ve všech filmech,je to fakt dobrej herec,má kondici a fil rocky IV je opravdu bomba-kdo to neviděl musí to shlédnout!!!! *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: ROCKY IV-aneb BOXf or every body

      ahoj já taky miluju Sylvestera Stallone a miluju i jeho všechny filmy a hrozně líběj se mi ty filmy Rocky všechny díly a nejvíc se mi líbí Rocky IV. *14* *14* prostě ho miluju *4* *14* *14*
      • honza.1534

        Re: Re: ROCKY IV-aneb BOXf or every body

        Sylvestr je super ale já radši Rocky III
  • nikolina99

    Nikita

    Nejlepší Film o boxu Rocky *14* super nej nej nej je rocky rambo 2 se mi líbí a sylvester *1* *3* *14* *14*
    • re:

      ahoj rocky je nejlepsi film,ja mam vsechny dili vschny jsou proste dobri.rocky je hustej,nejvic kdyz boxuje na ulici s tmmym gunnem. *16*
  • nejvetsi typek

    rocky je uplne BEST ... proste borec *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit