Přejít na výpis diskuzí

Romeo a Julie

FILM 4.3.2007 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lovemiki

    Brečííííím

    Krása krása krása krása.. Zase jsem plakala.. *14* Viděla jsem ten film už aspoň stokrát, ale vždycky brečíííím.. *14*
  • anouk

    Krásný

    Je to nej film koukám na něj už skoro 13 let,pamatuju si jak jsem na něm byl jako malej kluk ještě v Ostravě v kino Luně,to jsem tehda ještě chodil na základku.Pak jsem jen čekal,až to výjde na Vhsce,tu jsem tehda kupoval originál,teda mamka kupovala.Za tu dobu jsem musel koupit druhou,protože ta první už nehrála jak byla ohraná.V pubertě a dospívání byly doby,kdy jsem na něj koukal denně.Před rokem jsem si to sehnal na dvd,ale tam je to jen v originálním znění s titulky.Opravdu moc krásnej film,na který se dokážu i po těch skoro 13 letech kouknout kdykoliv znovu a pořád mě bude ten příběh bavit.Moc děkuji těm kdo jej natočili. *4*
  • denina8

    .....

    Je to fakt skvělej film...všude jsem ho schanela a najdenou sem ho nasla ze ho davaj v TV...tak sem hned koukala... *14*
    • _.barushka._

      Re: .....

      Jj... Dokonalej film...
  • seidlova95

    leonardo

    leonardovi to slusi ve vsech filmech je proste bozi a u kazdyho filmu v kterym hraje brecim je nadhernej *14* *14* *14* *14* *14*
  • lovemiki

    Vždycky mi úkápne slza!

    Romeo a Julie je krásně spracovanej film. Musím se přiznat, že u něj pokaždé brečím. I když vím jak to skončí. Prostě se tomu neubráním. *1*
    • Re: Vždycky mi úkápne slza!

      Nic si z toho nedělej, já taky *3*
  • romeo

    http://dnes.atlas.sk/kuriozitky/171 937/cilsky-romeo-a-julia---po-nehod e-sa-chcel-obesit *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit