Přejít na výpis diskuzí

Rosalinda

FILM 3.12.2007 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • opakovani

    ahojky rada bych věděla jestli jestě bude opakovani serialu Rosalinda.Byl to jeden z nejlepsich serialu co jsem videla!!!!
    • Re: opakovani

      ahoj ty si hrala film ne rosalinda a jak jse jmenujes a to ti jsi měla miminko eriku a to bila tvoje dcera *7* *1*
  • Rosalinda

    Rosalinda je tá najlepšia telenovela na svete žiadna sa jej fakt nemôže rovnat.Mám nahratú aj poslednú 80 čast. *4* *3* *3*
  • Luky1987
    Ja telenovely vôbec nepozerám, ale Rosalinda je fakt tá najlepšia zo všetkých a jediná, ktorá sa dá podla mna pozerať ostatné sú totálne kraviny. Thalía a Fernando Carrillo hodia sa k sebe aj v skutočnom živote by im to spolu pasovalo *14* *14* *4* *4*
  • rozika

    Rosalinda

    *4* *14* *14* Rosalinda nejkrásnejsi telenovela kterou kdy vysilali *14* .A Thalia Arrasando je proste nádherná proste krasavička na ní nikdo nemá.Muliju jí navždy *4* *14* *14*
  • rosalinda

    ted ji dávají na joj plus.a neví někdo koik má rosalinda dílů *7* .jinak je to lepší než esmeralda a to je co říct *3*
    • Re: rosalinda

      ahoj ty jsi hezka jsi nejlepši ze filmu a kde bydliš ja bidlim v kutne hoře a maš děti a manželea to byl tvuj kluk jak tam hral stebou ten film o rosalindě a jak jse jmenuješ a kolik ti je ? odepiš prosim tak ahojky martina *14* *14* *4*
  • Rossalinda je ta nejlepší telenovela na světě...ještě lepší než esmeralda!!!! *14* *14* *14* je to strašně napínavé!!!
  • nej hešči telenovela ale nespoutany andel ale rosalinda je nej hešči
    • Luky1987
      Najlepšia telenovela, seriál Rosalinda. Dobrý dej, hudba aj romantika *4* *3* *14* *14*. Nie ako tie naše sériali Panelák, Búrlivé Víno, Ordinace, Ulice, Gympl, Cesty Domu, VKV atd.
  • 1repperka1

    Superky

    WOW rosalinda sa nic nevirovna je fakt super mam ju velmi rada. *4* *4* *3*
  • Skvela telenovela! *5*
  • andrejka555
    JE TO NADHERNA TELENOVELA *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit