Přejít na výpis diskuzí

Roswell

FILM 4.3.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RE: čááu

    Jeden z nej seriálu co znám! Já ci aby ho zas dávali *5* Kdybyste o něm chtěli pokecat na icku tak pisněte 422-813-549 *3*
    • Re: RE: čááu

      ahojky jo mas pravdu taky kdyz o davali v telce tak sem byla uplenj zavislak vazne jeden z nej serialu moje icq je 320-212-731 tak kdyztak pisni a muzem pokecat!! *4*
  • katusa

    Skvělí seriál!

    Po hodně dlouhé době jsem se dívala na Roswell a znovu jem si připoměla jak skvělí seriál to je.
    Poutavý příběh, skvělé obsazení a dialogy.Prostě nádhera. *14*
    • Re: Skvělí seriál!

      Ahoj, chtěl sem se zeptat, jestli nahodou někdo nevite, jak se jmenuje (nazev a autor) pisnička, ktera běži na pozadí 1. dílu, 1. serie roswellu od 29min30s (jak se tam po vybuchu toho radoby ufa bavi max s liz). Diky moc
      • katusa

        Re: Re: Skvělí seriál!

        Ta písnička se jmenuje Crash Into Me a je od Dave Matthews Band.
        Jestli si chce někdo pokecat Roswellu tak jsem založila na Lapiduchu forum.
        odkaz: http://www.lapiduch.cz/klub.php?klub=roswell
  • stormgirl
    Bezva seriál! Nedavno jsem ho dokoukala, a hrozně mě to bavilo! Škoda, že je tak málo serií... :( *14*
  • nelca.pelca

    dotaz

    aoj newi nekdo tady kde byse dal Roswell sledovat online? *7* *4*
    • avrilie

      Re: dotaz

      ahoj!!taky hŁeĐám online Roswell,aŁe mysŁím zhe hŁedáme marně,nwm mno....jestŁi to někĐe buĐe....kéž by *1* *15* *3*
      • Re: Re: dotaz

        na world club . net *1*
  • Ach jo

    Mě se taky moc líbil tenhle seriál. Sice jsem ho začala sledovat až o hodně později, ale i tak se mi moc líbil. Zjistila jsem pozdě, že dávají v telce nějaký dobrý seriál. Ale teď ho jako vůbec nechcou dát a myslím, že ho už ani nikdy nedají. Blbci! Hlavně že nějaké seriály dávají pořád dokola, ale Roswell ne. Asi to tak lidi nesledovali nebo co. *9* *9* *7* *10* *15*
  • Roswell je super !

    Roswell je fakt super! Viděla jsem ho už mockrát.Zrovna nedávno jsem na něj koukala (na DVD). Je fakt super ! *14*
  • Online

    Roswell je online na http://iserialy.sk/serialy/roswell/ *1* *1*
    • avrilie

      Re: Online

      díííky
  • pitva

    Pitva mimozenštana z Roswellu nemohla být
    prováděná. UFA na Zemi nelétají z naší Sluneční soustavy, ale z Vesmíru č. 1
    odkud jsou velké vzdálenosti.UFA ŘÍDÍ
    ROBOTI.
  • čtvrtá série

    čtvrtá série asi natočená nebude co? jinak seriál super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit