Přejít na výpis diskuzí

Rule Number One

FILM 29.9.2008 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hi everybody

    Hi everybody :) , U can save movie here :
    http://www.uloz.to/9463101/310-j sem-cislo-ctyri-i-am-number-four-20 11-brrip-cz-avi
    Do u want my facebook?
    Its Here : http://www.facebook.com/profile.php ?id=100001229644078
    Do u need or what something? just send mi message on Facebook :) thx girls :)
  • terezab1

    .......

    ty jo kde se ten film dá stáhnout nebo kouknout na něj já chci vidět ritchiho
  • weu

    film

    hele jako to cu vidět když tam hrahje Richie.......ale nikde to neni....jako pls pomoc *9* *9*
  • us5-my-loves

    Film

    Ahojky lidi, nevíte kde se ten film dá sehnat? Když tam hraje Richie.... já jsem to nikde newiděla
  • richietka

    Film

    Jako,já chci ten film vidět,když tam hraje Richie....ae já jsem to nikdy nikde newiděla....:-( *16*
    • Re: Film

      přesně... mě to hrozně se*e, já ci vidět Richiehooo *16*
  • Kde bych ho mohla na netu najít?=)

    Ahojky lidi,
    potřebovala bych helpnout *4* ...Moc bych chtěla vidět tento film ale nikde není k sehnání a na netu mi to taky nejde najít *10* ,tak bych se váš chtěla zeptat,jestli někdo neví kde na netu by se to dalo zkouknout,nebo aspoň jestli někde není videjko kde tam je Richie v tom filmu,o to mi jde nejvíc *1* ...Děkuji předem *14*
    • Re: Kde bych ho mohla na netu najít?=)

      no přesně to bych taky chtěla vědět... mě jde o Richieho, takže jako klidně jenom tu část, kde byl *1* ale nemůžu to taky nikde sehnat *16*
  • aannddrreejjkka

    Andynka

    jasný v tomhle hrál richie já sem to viděla hraje tam dobře:D
    • a kdes ten fim stahla?
    • adyss

      Re: Andynka

      kde si ten film videla ? rekni
    • v-a-n-e-s-k-a

      Re: Andynka

      Andynkoen a kde si ten film viděla ?????


      prosím řekneš
    • Re: Andynka

      ty jo já to ci taky viděeet! *9* xc)
  • us5-my-lovers

    Tam hrál i ..

    Hej v tomhle filmu hrál i Richie Stringini z Us5 ne? Menovalo se to taky takhle, ale možná je to něco jinýho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit