Přejít na výpis diskuzí

Rychlí a zběsilí

FILM 10.12.2008 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bufka
    v Rychle a zběsile 6 to máš vysvětlené, na konci je krátká ukázka z Rychle a zběsile:Tokijská jízda, jak tam Han v autě umře. Takže jak kdyby Ryvhle a zběsile:tokijská jízda "navazuje" na 6, neboli o tom nějak bude 7 ;)
  • tokio drift není pokračování ale mimo mísu
  • taky jsem to nějak nepochopila. a nikde se to nemužu dozvědět jak to že žije ale řekla bych že to neví asi nikdo
  • achdzimkia

    Han je živej?

    Ahojte lidi, mohli byste mi prosím objasnit jednu situaci? Měla jsem za to, že ve třetím díle FaF Han umřel, ale na začátku čtvrtého dílu se objevil. A pokud vím, tak v pětce bude taky. Čekala jsem, že to ve filmu vysvětlí, ale nic se nestalo. Prosím, můžete mi poradit? A ještě bych se chtěla zeptat, jestli nevíte, kde bych si mohla stáhnout FaF všechny díly v nějaké dobré kvalitě. Stahovala jsem se na ulozto.cz, ale ta kvalita není nic moc. Děkuju předem za odpověď, když tak odpovídejte na mail Feicra@seznam.cz
  • Re: Hudba

    Nějakou hudbu už mám staženou a je to fakt pecka...napiš mi na facebook. ditma@seznam.cz
  • Re: Re: Re: Nejaky pako

    sorry o Vina a paula
  • Re: Re: Nejaky pako

    vy ste teda chytrý...jde tam o vina a paule...Néééé?????tak je to rychlí a zběsilí..někde to najdete jako rychle a zběsile 4 protože ty ostatní byly rychle zběsile ....ale oficiálí nazev je rychlí a zběsilí....debylně se tu hadate než aby ste po tom patrali... debilové
  • Re: Nejaky pako

    ty si ale idiot, dej si facku, jj a si nejak spatne informovany blbecku tak co do teho kecas, ubohost a debilita dohromady, to se jen tak nevidi.
  • Re: Hudba

    Mělo by se to jmenovat tokio drift, ale kde se to dá sehnat nevím.
  • Hudba

    Ahojky!!
    hledám Hudbu ze 4 víte někdo, kde by se to dalo sehnat?? děkuji *4*
  • mishqa

    Re: Nejaky pako

    ale ono to je rychlí a zběsilý...
  • best!

    dneska sem na tom byla v kině..a můžu říct že super!skvělá hudba,hercia ty autíčka!:)..no prostě..:)....někdy smutné a někdy i zábavné a veselé:)..best!můžu jen doporučit!:)
  • Rychlí a zběsilí

    Dneska jsem to viděla a začátek je fakt vostrej :D jaj jmenuje se to tak :D tak nevim co řešíte :D bylo Rychle a zběsile 3: Tokijská jízda, tak tohle je čtyřka Rychlí a zběsilí :D
  • rain

    FaF 4

    Je tu chyba v rychlí a zběsilí se nejmenuje Letty Marciano ale Letty Ortiz. Nevim kde se přišlo na to že je to Letty Marciano stačí když se kouknete na film když jí zabili je to na náhrobku i v té databázi FBI - Letty Ortiz - deceased(zesnulý) *9* *13*
  • forsims

    Re: Rychlí a zběsilí

    Ano,ale jak kde.Na vstupence v kině bylo Rychlí a Zběsilí,na internetu tehle film najdeš pod názvem Rychlí a Zběsilí,ale i jako Rychle a Zběsile 4.Teoreticky,když jeto 4. díl mělo by to být Rychle a Zběsile 4 no ne ? x)
  • Rychlí a zběsilí

    opravdu se to jmenuje -> Rychlí a zběsilí
  • forsims

    Re: Nejaky pako

    Opravila jsem to teď si jenom počkej jestli to administrátoří schválí.Taky jsem přidala pár tapet,tak doufám,že to schválí. x)
  • škoda

    Škoda že zabijou Letty ta mi tam bude dost chybět, doufam že Dom dá tomu hajzlovi co jí zabije co proto *9*
  • .........

    az na to ze se to tak vazne menuje "chytraku" *1*
  • Nejaky pako

    Co to delalo za de.... tohlento rychli a zbesili, vzdyt jde o rychle a zbesile 4 ne o zadny rychli a zbesili. Fakt nepochopim kdyz nekdo neco dela a neni o tom informovanej. *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit