Přejít na výpis diskuzí

S tebou mě baví svět

FILM 4.3.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrý film *3* no prostě dobrý *5* *1*
  • nechces si to psat nekam jinam to sou stranky o filmu ne o lesbach
  • co se tady deje je nemozne to ma byt rec o filmu ne ze sem pisou zensky co si lizou je to normalni todle? najdete si jine stranky nepiste to vubec sem
  • Bože vy jste krávy....jako tohle je diskuze o tomto filmu a ne hledání o lesbu...vy ste vazne...to snad není mozny... *16* *10* *11*
  • ja se přidám..kluci mě už nebavi....kdy se domluvime? :D
  • Zajímavost:
    Ve filmu rodinný dům Horákových je mimochodem skutečnou vilou herečky Jany Šulcové.
  • Re: NEJ ZPRÁVA!

    ahoj, jmenuju se marcela, jsem z olomouce. Anna mi pomohla! domluvily sme si schuzku a lesbickej sex je nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
    Můžete i se mnou! hledám lesbu, protože mi Anna nebude dlouho,,k dispozici" Prosim ozvete se mi!
  • NEJ ZPRÁVA!

    AHOJ, ZNÁTE MĚ POD JMÉNEM JÁ, ALE TED JSEM ANNA. S KATKOU JSME SE SEŠLY A VYSPALY! TO BYL BOŽÍ SEX! KATKA MÁ VELKÝ PRSA A JÁ (NECHCI SE CHLUBIT) JE MÁM PŘÍMO MEGA! OSAHÁVALY JSME SE, MILOVALY, BYLY NAHÉ A TO VŠE DÍKY OSOBNOSTI.CZ. TED S KATKOU CHODÍM, A SKORO KAŽDÝ DEN SE NAHÉ, SAMOZŘEJMĚ, MILUJEME. DOPORUČUJI BÝT LESBOU NEBO GAYEM, NERISKUJE SE OTĚHOTNĚNÍ! NEJEN TO. JE TO PROSTĚ BOŽÍ!!!!!!!!!!!! ZKUSTE TO (KLIDNĚ SE MNOU) TAKY. DOMLUVTE SI SE MNOU SCHŮZKU. NEBOJTE MŮŽU KDEKOLI A KDYKOLI. I LOVE YOU! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: zpráva

    Jmenuju se Anna jsem z Pelhřimova ty?
  • Re: Re: zpráva

    odpovídám já: zveřejni svoje méno, sem lesba a hledám jinou lesbu!
  • Re: zpráva

    Verčo, máš tam chybu-je to líbil, ne líbyl *4*
    PS: sem lesba a chci se s tebou seznámit! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*nebo nevíš o naky jiny lesbě? prosim!
  • NEJLEPŠÍ!

    NEJLEPŠÍ FILM!!!!!!! *1* *3* *5* *14* *4* *14* *3* *1* *1* *3* *5* *14* *4* *14* *14* *14* *3*
  • Re: zpráva

    posílám vám smajlíky *9* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *13* *5* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8* *1* *1*
  • zpráva

    je to dobrej a humornej film *1*moc se mi líbyl *4*
  • zpráva

    film s tebou mě baví svět je dobrej o třech tatínků který jedou s dětma na hory na chalupu film se mi moc líbyl verča *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit