Přejít na výpis diskuzí

Schindlerův seznam

FILM 4.3.2007 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • at si kdo chce tento film kritizovat,pro mne je tento film vyborny a herecky jej herci zahrali na oscara !!! *4*
  • Výborný film, neuvěřitelně šokující, holocaust odhaluje neuvěřitelně realisticky! Ralph Fiennes a Liam Neeson odvedli obrovské výkony, po shlédnutí tohoto filmu jsem snila, stát se dívkou na jednu noc filmového Oskara Schindlera( tedy Liama Neesona).
  • Omezenost rádoby diváků

    Ať se podívám na diskuzi jak=hokoliv válečného filmu hned po tom, co ho shlédnu, nestačím se divit, jak omezení lidi jsou. Co se to sakra s vámi děje? To jako oceňujete herce, jak v tom filmu hráli? Hodnotíte jejich krásné oči a pusu? Já si Ralpha Finnese cením pro něco jiného, třeba pro to, jaký herecký výkon v tomhle filmu podal. On i Liam Neelson. Ale abych to rozmílala? To mě ani nenapadne. Myslím, že důležitý byl OBSAH toho filmu, a ne herci, kteří v něm hráli. To už se můžete podívat rovnou na Twilight nebo na podobnou píčovinu. To jsou filmy pro vás, kteří chcete hodnotit herce. To jsou filmy, kde kromě herců nic jiného taky hodnotit nemůžete. Proberte se lidi. Viděl alespoň někdo z vás bonusy k tomuhle filmu? Poslouchal jste někdo Spielberga, co říkal o své nadaci? Udělal jste si někdo čas a vyslechli jste si ty lidi, co tam opravdu byli, co to opravdu zažili? Tohle ale asi nemá cenu... Pro vás je takového filmu škoda. Dál si stupidně hodnoťe rtíky herce, který je zřejmě sexy, i když to byl jeden z nějvětších násilnických sviní druhý dvětový...
  • Schindler´s List

    http://www.schindlerslist.com/
  • dokonalý

    neska sem ten film prvně viděla..naprosto úžasnej!!! sice docela brutální ale dokonalý....
  • Ralpik

    Jako velice sikovny herec...Co vice dodat,ale stejne nejvice byl NEJ v Schindlerove seznamu..Jak si tam pokuroval *5* ...Ten herec je normalne hezkej chlap,ale co ma nejhezci jsou jeho OCI. Ten ma tak hezke oci az to boli..Uplne vyjmecne...Rty ma taky moooc libive(teda aspon pro me) *14* .Nevite s kym ted zije?????Jen tak pro zajimavost...Dnes mu je uz 45,ale stale je to peknej chlap,ale to vite ,ze v tom filmu byl mladsi a krasnejsi...Ale porad se mi libi hodne moc a nakoplo me to do zivota,ze muzu take neco dokazat...A taky ze dokazu.Dneska planuji takove veci,ktere me nikdy pred tim jeste nenapadly.A jsou to jen same dobre veci.PS.DIKY AMONE *4* TEDA SPIS RALPHE(tam si byl moc zlej,ale tim vice sexy),no nevim jestli bych to o nem rikala i v te dobe *4* ,ale jedno vim urcite...Ja bych ho neobesila na to ho byla moc skoda..Zavrela bych si ho do sklepa a tam bych si ho chodila slechtit.... *4* a nikomu bych ho nedala...
  • ...

    To je tak smutný příběh ...
  • The Best

    The best film I´ve ever seen!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit