Přejít na výpis diskuzí

Tajemství kruhu

FILM 23.9.2011 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju tenhle serial na uloz to jsou vsechny dily od 1-22diluu..takze se na to ted kouknu..me osobe se libii moc cassie ajake jako par mocc..nevim oblibila sem si je spolu jim to slusi proste ....muj nazor..skoda jen ze spolu nezustaly ..cassie a adam ty se mi spolu nelibi prepacteee.ale nelibilyyy...inak je to zajimavi serial s mamkou sme na nej koukaly..a pecka!!!skoda jen ze neni 2serie a ze cassie a jake nejsou spoluu..Dee
  • skončilo to blbě
    Proč cassie a adam nemohli být spolu? Vždyd stejně ta kledba neexistovala!! Docela mě to naštvalo
    A 2 serie není
    • V knize spolu zůstali,seriál se originálu moc nepodobá
  • Ahoj můžu se zeptat, jak to končí v knize? Tam budou Adam a Cassie spolu? A celkově kniha se jmenuje Tajemství kruhu? protože ji nikde nemůžu najít, nebo aspoň kdo to napsal?
    Díky předem ;) :)
    • Nene, kniha se jmenuje Tajný Kruh od L.J. Smith, ona napsala tři díly které mám a jsou i další tři které ale napsala jiná spisovatelka protože Smithové nedovolili je vydat, ale určitě si je porid, jsou snad i lepší než od Smithové!:-)
  • SmilingTerka
    Obrovská škoda, že producenti alespoň teda příběh neuzavřeli a že t skončilo otevřený. *9* Seriál se mi totiž moc líbil
  • Hele, budou za tu epizodu Cassie a Adam aspoň chvíli normalně spolu, prostě zamilovaný pár?
    A bude teda druhá epizoda nebo ne? :/
    P..S snad ano :))
  • Kde to najdu online ? :O Je to boží v telce jsem viděla 1 epizodu a masakr :3
  • Mužu se zeptat jak to skončí bude casie a adam zase spolu nebo ne?
    • ahoj , Ne nebudou bohužel spolu .
  • Je to fakt báječnej film a ty kluci co tam hrají jsou k nakousnutí *3* *14* ale to ukončení se mi vůbec nelíbí *1* mohli by fakt natočit další řadu byla bych ráda a myslím že nemluvím jenom za sebe
  • Je to super serial *3* Kdyby aspon natočili ještě jednu serii a pak by to mohli nějak normálně ukončit, když se to docela dost lidem nelíbí :)) Ale ta 1.serie skončila dost blbě takhle by to mohli vylepšit :)
  • Je to boží! dneska jsem to videla poprví nevíte kde ztáhnout predeslý díly?:)
    • Na uloz.to :) Tajemstvi kruhu 1x01 cz avi :) *3*
    • Všecny díly jsou na "ulož to"
    • Vim stránku na Tajemství kruhu online.. od 1.dílu do 22.dílu http://www.serialkov.cz/category/tajemstvi-kruhu/
    • Jestli si to chceš stáhnout tak je to na uložto česky :)a díly napřed s českýma titulkama :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit