Přejít na výpis diskuzí

Sedm

FILM 4.3.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 7

    Líbí, Brad skvěle zahrál, na nic si nehraje, přirozenost. MF klasika, zaujatost. Filmeček jinak napínavý, zajímavý, jde se na to dívat i víckrát, zas taková prasárna to není. Dobře, velice dobře udělané. *3*
    • narzis

      Re: 7

      jo me se tam taky libil akorat ten konec toho filmu me nehorazne nastval:/
      • Re: Re: 7

        simtě můžeš mi říct jak to dopadlo??? já usla*1*...vim jan že s nim někam jeli a pak už nic
        • no a tam jak ho dovezli tam přijel týpek s balíkem.A ten magor zabil Pittovi ženu a dal do toho balíčku její hlavu.Bradův parťák mu radil,aby ho nezabil,protože by za to pikal on(zabil podezdřelého)no ale on ho zabil a někam jel a u toho jsem taky usnula
  • brad-pitt

    brad pitt

    celej film moc zajimavej ktera se nato semnou podiva ? *14*
  • MartinDyntar

    O kom to je? Brad Pitt, nic moc herec, více je to americká celebrita, ale v tomto psychologicky skvěle vystavěném v precizně vypointovaném thrilleru (vše jak i samotný filmový scénář tak i vyjímečná kamera ve vizuálním ztvárnění, v dokonalém v precizním vizuálním ztvárnění pod vlivem amerického žánru filmu noir) režiséra Davida Finchera podal nadmíru skvělé vynikající výkony, uvidíme ke konci filmu jeho psychické zlomení, uvidíme jeho slzy, uvidíme v podprahovém záběru (hlavy její mrtvé ženy, která s ním čekala dítě) mnohem více a kdy řekl bych psychopat (ovšem dnes se už používá k tomu mnohem lépe termín anti-sociální porucha osobnosti u lidí) ve chvíli kdy dokonal své sadistické ,,mistrovské" dílo své středověké morální ,,křestanské" odplaty, své morální msty, svého společenského zadostiučinění pak muže v klidu zemřít, nechat se dotyčným zastřelit za svuj vlastní hřích, který je pro něj právě jeho lidská závist!! Ano to je právě pointou celého tohoto filmu - zabít rád druhé a nechat se rád zabít!!. Nejlepší nepřekonatelný film režiséra Davida Finchera osobně mám moc rád, kdy i jinak mizerný už spíše více pruměrný americký herci-spíše celebrity dokážou předvést na svou konzumní dobu nad míru i skvělé herecké výkony, ve kterých se našli, ve kterých dalece přesáhli sami sebe, to nemá v amerických filmech nejen 90. let žádné obdoby!! David Fincher není špatný režisér, nemá špatné filmy, jen "Klub Rváču" měl ambice být mnohem lepší než jak byl Fincherem nakonec pak natočen, byl inspirovaný sám částečně skutečnou životní událostí spisovatele Chucka Palahniuka, kdy právě osobní nenávist ke všem celím hodnotám americké masové konzumní společnosti skutečně už pro Chucka Palahniuka nebyla už vubec žádná legrace, protože on si tím vším co ztvárnil ve filmu režisér David Fincher tak nějak sám osobně prošel a já i svým zpusobem jsem se pouličně rval pod vlivem tohoto filmu "Klub Rváču", kdy jsem po jeho shlédnutí nerad odcházel ještě v šoku z kina z toho co vše se ve mě uvnitř tolik utajeně odehrávalo rád jsem se rval v noci na ulicích kdysi taky, staré časy, jsem rád za sebe že jsou naštěstí pryč!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit