Přejít na výpis diskuzí

Sedmé nebe

FILM 4.3.2007 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosím vás nevíte někdo kde bych našla sedmé nebe od šesté série?
    • Kde bych to sehnala online já to nikde nemohu sehnat??? *3* *3* *3* *3* *3*
  • Najviac sa mi paci Lucy. *4*
  • Ähojky, moc doufám, že mi někdo odepíše, sháním první serii tohohle úžanýho serialu.... Mam jen prvni dil.. Ale druhej a dalsi? Jako by se proste vymazaly, prosim vas, kdo by mi mohl pomoct, napiste mi!!!! e-mail: little.puppy@seznam.cz moooooc dekuji !!!!!!!!!!!
  • Sedmé nebe

    To byl opravdu moc fajn a pohodový seriál. *4* Doufám, že ho zase budou brzo dávat v televizi. Neviděla jsem totiž zdaleka všechno. *3*
    • otovka

      Re: Sedmé nebe

      no tak mam špatnou správu psala sem primě jestli ho budou dávat a odepsali mi že nreprýzu neplánujou
  • 7th heaven

    Ahooj, nevite prosím, kde by se dalo na tento superr serial koukat online ??
  • Petice - adresa

    http://www.petitionspot.com/petitio ns/oblibenyserial
    • Re: Petice - adresa

      Pozor!!! Není tam mezera, musíte si to v adrese opravit. Nějak se mi to nechce správně napsat *3* .
  • Petice za znovuzařazení seriálu Sedmé nebe do vysílání !!!

    Ahoj všichni ! Založila jsem petici za znovuzařazení seriálu Sedmé nebe do vysílání TV Prima. Čím víc podpisů, tím líp :-). Takže se podepisujte a pak pošlu na Primu odkaz aby na to mrkli a sami se přesvědčili, že je nezbytné seriál opakovat !!!!
    Adresa : http://www.petitionspot.com/petitio ns/oblibenyserial

    Děkuji za každý podpis.
    • t3r1s

      Re: Petice za znovuzařazení seriálu Sedmé nebe do vysílání !!!

      já bych se chtěla taky podepsat ae newím jak a kde..???
  • gaga.denda

    Vrrrr

    hele newite jestli se chysta treba dalsi rada....byla jsem posledni dva tydny nemocna a kazde rano jsem se koukala na prime .... a najednou odjeli tim "nakladakem" a dalsi den uz sedme nebe nedavali....dost me to nasralo!!!!newite nedko jestli budou davat jeste nekdy sedme nebe??..kdyby jo bylo by fajn kdyby to davali nekdy odpoledne protoze rano je to blbej cas kazdej ve ve skole nebo v praci =(
  • Spojme se !!!

    Ahoj, já vůbec nevěděla že seriál skončil *9* . Šla jsem akorát k televizi a jejda *8* . Co kdyby jsme se všichni my fandové (taky se za něj považuji) spojili a poslali na primu žádost o opakování? Myslím, že by možná neškodilo dát tomu seriálu i nějaký lepší vysílací čas, určitě by si časem získal hodně hodně příznivců. Moc se mi líbí, nutí k zamyšlení nad správnými věcmi,odhaluje duše dětí i dospělých a ukazuje, že všechno se dá řešit když jsou lidé k sobě upřímní a vstřícní. Nejvíc ze všeho se mi ale líbí ten cit a důraz jaký klade na rodinu *4* . Je takovým pohlazením v dnešní těžké a uspěchané době *4* .
    • Re: Spojme se !!!

      Jasně já sem pro, protože sedmý nebe miluju a dívala sem se na něj snad od úplnýho začátku tak to skusíme?
    • Re: Spojme se !!!

      Já bych byla určitě pro!!Je to nádherný seriál a za ten rok, co ho sleduju jsem si ho neskutečně oblíbila!!Jelikož chodím do školy, tak si to natáčím a sleduju to večer... *14*
  • Škoda...

    To je škoda, snažila jsem se na ten seríál dívat, kdykoliv to šlo, je prostě úžasný, není to jeden z těch přiblblejch americkejch seriálů. Má duchaplný obsah, je o běžném životě, členové rodiny prožívají radosti a starosti každodenního života. Dneska skončil, ještě teď mám uslzené oči, brečela jsem jak malé dítě. Doufám, že ho začnou dávat od začátku, jsem na rizikovém, a pak mne čeká MD, takže bych měla času habaděj se dívat. Nevíte, zda se dají ty díly někde stáhnout? *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit