Přejít na výpis diskuzí

Sestry na Bahamách

FILM 4.3.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevi někdo jak se jmenuje ta pisnička jak ji spivaj ty holky na party v tom hotelu..?? děkuji za odpověd *3*
    • Ahoj, trvalo mi to ¨dlouho než jsem to našla také se mi moooc líbí a ta písnička se jmenuje Play - Us against the world našla jsem si jednu z těch holek a ta to měla na stránce...
  • helenka808808

    písnička

    nevíte jak se jmenuje ta písnička co tam ten Jordan zpívá tý holce? předem děkujupísni
    • Ahoj,píseň se jmenuje Shades of love a neví někdo jak se jmenuje ta písnička jak jí zpívají ty holky na tý párty prosím je to důležité....
  • Film

    Kdo si nechcete zkatit vkus, nekoukejte! Blbost a totální!
    • Re: Film

      Nazdar ty newím kdo jsi jsi toátlní idiot a debil newím proč tu tohle píšeš to akorát kazíš těm ostatním říkáš jím že je to blbost a oni ti pak řeknou svuj názor!A můj názor je:Sestry na bahamách je ten nejlepší film na celém světe a nevím o filmu O olsenkách který by nebyl zábavný tak se krot ty parchanre zdar *3* *8* *8* *5* *7*
      • kikipotvurka

        Re: Re: Film

        přesně je to ten nejlepší film co jsem viděla...právě jsem se dneska na to koukala když jsem byla doma a mám horečky.... *16* jinak se tu mějte papa *1*
      • Re: Re: Film

        Jéé .. Tak to neřešte ne *1* Každý řekne svůj názor _
    • Re: Film

      ASI SI TY ZKASIZ WKUS AKO VYZERAS KARWA JEDNA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit