Přejít na výpis diskuzí

Šikana

FILM 4.3.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sanataana

    Re: Bully

    hele,kde si našla více o tomhle případu z roku 93??Dej sem pls odkaz a dík....jinak film naloženej ... ale vraždit ho fakt nemuseli,aa ještě tak amatérsky *9*
  • good filmek......

    hejj toz tento film se mi mega libi.... :) se na neho ted cucim furt.... :) a ta pisnicka...... no proste luxus... *15* celej ten film!!
  • pickwick

    !!

    Fakt drsnej film....nemam slov *5*
  • nina.w

    Re: Šikanaaa

    jj.. přesněě.. ta písničkáá je celkem psychooo, ale mě se líbíí.. ta hudba.. si vždycky vzpomenu na ten film a zamrazí mě v zádek *7* *9* *8* *1*
  • hamiltonka

    Šikanaaa

    Hůůůůsťoučkej film... málo drsneeej.... málo smutneej, kruteeej a tak prostě. Příběh-vlastně skutečnost, jako taková, mě moc zaujala a ohromila, celkově... Přijde mi líto těch lidí, že dostali doživotní. A Marty, že dostal trest smrti. Je to dost krutý trest, jak praví Nina, Bobby byl hajzl jak prase, za to, co dělal, jaký byl. Prostě se ho chtěli zbavit, ale co jsem nepochopila a udělala bych úplně jinak, než oni bylo, proč ho museli zavraždit.. Vždyť by se to dalo řešit jinak... Jich bylo 7 včetně mafiána:D Dereka a on byl jen jeden.. Tohle fakt nechápu. Bych se buď hromadně odstěhovala - když by byli proti rodiče a nebo bych to na něj prostě práskla, v takový přesile... též jsem se koukla na skutečnost na netu (s Ninou), vyhledala jejich pravé tváře a roky narození atd. ... ufff, celkem masooo jako... Film dobrej na zamyšlení... fak nad tím budete ještě hoodně dlouho přemýšlet;):D... a nejlepší je stejně písnička z tama do Fatboy Slima - Song For Shelter... to furt poslouchám:D... má přes 9 minut!!! A je dost psychoooo, jako samotnej film... ti lidi... po té vraždě, tací psycháči ze všech:D... bye bye *5*
  • nina.w

    Bully

    tak to je síla... jsem viděla tento film, který je podle skutečnosti a stačilo mi to... pak jsem si vyhledala, kdy se tento příběh ve skutečnosti odehrál - v roce 1993... a koukla se na fotky těch lidíí.. Martyho a spol... *7* některé věci nechápu.. třeba, proč dostali tak velké tresty, když Bobby byl hajzlík... šikanoval a znásilňoval.. tohle nepochopím.. jestli to řekli a nevěřili jim anebo jim to ani neřekli, těm policejním vyšetřovatelům... nevim no.. ale je to zajímavý snímek.. tenhle fil!! *13* *9* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit