Přejít na výpis diskuzí

Síly temna

FILM 24.4.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The Covenant

    Fakt super film, moc se mi líbil. Trocha historie, magie, suprová hudba, sympatičtí herci a suprové scény, některé byly fakt suprově provedené. *1*
    Tenhle typ žánru fakt miluji!!! *14* *14* Všem bych ten film doporučila, pokud máte rádi takový typ filmu. *4*
    • mysak.kol

      Re: The Covenant

      nechci dělat reklamu, ale twilight je stejný styl, pokud si jej ještě neviděla.
      • caandiess

        Re: Re: The Covenant

        je to podobný styl...v Twilight není tolik kouzel *1* ale jestli se vám ten film líbil,tak se vám bude líbit i Underworld *3* stejní tvůrci
  • veverkaverka3003

    nejlepší film prostě gooood

    ten film byl skvělej........a ten Caleb ten byl k sežrání...............prostě to bylo nej....nej...nejskvělejší *14* *4* já sem ten film až dokonce žrala......ježiš ten byl tak skvělej *14*
  • Prosím odpověď

    Ahojte nevíte kdy bude pokračování nikde to nemůžu sehnat *9* *9* *7*
    • Re: Prosím odpověď

      podle všeho by už dvojka měla být, ale v češtině to nikde není k sehnání :(
  • dajka.k

    :-*

    tady tenhle filmík žeru...a hlavně Read je tam úžasnej *14*
    • caandiess

      Re: :-*

      mně se líbí i Tyler..toho jsem si zamilovala už v Gossip Girl...jo, film je to skvělej,ale né s českým dabingem, ten úplně šecko změní...ty jejich hlasy jsou v AJ tak sexy a v ČJ je to strašné...opravdu doporučují mrknout se v pův.znění *14*
    • Re: :-*

      No souhlasim *14*
  • otázka

    nevíte jestli bude nějaké pokračování tohoto filmu? konec byl takový jakože neukončený..ale jinak úúžasnej film *3*
  • Dobrý den,
    chtěla bych se jen zeptat kde by bylo možno najít druhý díl toho filmu ať s českými nebo anglickými titulky. Pokud ještě nebyl vydán, kde bych prosím sehnala aspoň informace k druhému dílu.
    Velmi děkuji za odpověď
    • Dobrý den kdyby ste to prosím vědela dala byste mi prosím vědet nebo jestli ste už zjistila informace jestli bude druhý díl dala byste mi vědela prosím děkuju za odpověd.
  • mishacullen

    Škodááá :)

    mysak.kol : škoda že nehraje Jacoba :D mno to bych i možná přešla na tým Jacob no ale asi to bude lepší když už hrál v prvním díle akorát je blbí že vyhodily Rachele :(
    • Re: Škodááá :)

      cože?!oni jí vyhodili?a koho tam místo ní chtěj dát???
  • Nevíte někdo prosím jak se jmenuje ta škola, kde se to natáčelo? Prosím potřebuju to, děkuju:)
  • Nebylo to zas tak špatné..

    Pro začátek bych začala s nějakými pozitivy..byla tam opravdu fajn hudba a ti herci no =)kdo by se nerozplýval to musím uznat..ale teď spíše ty negativy: ten děj mi tak celkově přišel nějaký zmatený...možná to bude tím že jsem ho nesledovala až tak pozorně..ale byl celkově takový nijaký..typická kráska a sexy hlavní hrdina co se do ní okamžitě zamiluje..no nevím..nebyl zas až tak špatný ale myslím že by se mohly některé detaily trošku líp udělat..každopádně můžu říct že ten film je u mě tak na 65% *4*
  • Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli bude druhý díl filmu Síly Temna děkuju za odpověd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit