Přejít na výpis diskuzí

Simpsonovi

FILM 4.3.2007 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • unik

    Pardon

    Prominte napsal jsem ve slově jmenuju u místo e *3*
  • klariss

    Online zdarma seriály

    Koukněte se na http://serials4you.cz/ tam jsou všechny díly Simpsnů a jsou ve velmi dobré kvalitě teda až na nějaké vyjímky :)) *1*
  • zvonda

    SIMPSONOVI

    Ahoj lidi hele znám stránku kde mají snad všechny simpsny ale neřeknu! Néé kecám je ti stránka www.simpsonovi-online.cz
    Přeji pěknou zábavu!!! *4*
    • Re: SIMPSONOVI

      Taky jsou na www.taxu.cz *3*
  • simpsonovi

    Nevíte někdo v jakym díle byl zpěvák Juanes?
  • negri.baju

    jako nejwííííííííc woe!

    Prostě Simsni jsou oupe nejwííííííc animáč co může bejt! Vždycky oupe nemůžu z Karla a Lennyho, a z Vočka, a z Milhouse.....a celkově z The Simpsons! *14* *14*
  • super

    jsou super akorát trochu sprostý
    • Re: super

      přesně.Ale je to sranda *1*
  • simpsonovi

    ahoj nevite nekdo jak se jmenuje ten dil nebo v kolikaty je serii jak bart hodne stloustne a poslouho na tabor kde ma zhubnout?
  • DepecheModeLoverka
    Ralph: chodí pešek, chodí pešek, chodí pešek, chodí pešek, chodí pešek, chodí pešek
    Bart: áááá řekni už bouchne blbečku
    Ralph: bééééééééééé
    o 5 minut se Ralph vrátí a znovu: chodí pešek, chodí pešek, chodí pešek, chodí pešek, chodí pešek, chodí pešek
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • 19x09

    Ahoj chci se zeptat jestli nekdo nevi jak se jmenuje pisnicka ktera hraje v simpsonových 19x09 kdyz homer pada z mostu??
  • Od kolébky přes adolescenci...

    Tak Simpsonovi mě provází už od útlého dětství, tehdy jsem se pro to nemohla nabažit díky těm absurdnostem, vtipům a opravdu originálním hláškám. Říkala jsem si, že teď mě to baví, ale brzo vyrostu a nebude... ale opak je pravdou; s potěšením můžu říct, že je v tom i trochu jiný důvod. A to především ten, že v těch dílech vidím čím dál častěji naši realitu! Opravdu si nenechte ujít díl To surveil with love (21x20), je to velmi výstižné!

    Takže moc děkuji, přesně na tyhle díly jsem čekala. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit