Přejít na výpis diskuzí

Smallville

FILM 29.1.2008 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Clark + Lana

    No podle mě je nejlepší lana+clarka kdo je tu divmá jsi ty...a jestli budou mít syna tak to bude divný ,protože Lois se ke Clarkovi vůbec nehodí... *5*
  • clois

    lana je podle mne divna lois a clerk to je klasika a navíc v 8.serii spolubudou chodit a budou mít syna!!! *14* *14* *14*
  • smallville

    Ten seriál je nej. Clark je fakt krásný (nádherný).No prostě dali tam the best herce.Každý díl je supr.Nejlepší jsou Clark+Lana *14* ´.
    • Re: smallville

      Souhlasím, Smallvill je jedním z nejlepších seriálů. Hlavně Tom Welling je fakt *14* *14* ,ale Lana je poslední dobou pěkně protivná...můj názor.. *3*
      • Re: Re: smallville

        jj lana je desne protivna... *8*
    • Re: smallville

      Souhlasim, Lana to je kočka *4*
      • Re: Re: smallville

        Lana m¨by malo řvala *15*
  • best

    Tohle je fakticky bestovni serial! S tim obsazenim souhlasim. Nikoho lepsiho tam dat nemohli a navic kazdy dilecek tohodle serialu je jiny a necim zajimavy. Proste the best!
  • Smallville

    *4* takže co bych řekla na zahájení této diskuse. No na Smallville se dívám už hodně dlouho pořád dokola!!!Je to jedem z mála seriálů u kterých jsem vydržela až dokonce!!! *4*
    Nemůžu říct,že by se mi tam někdo nelíbil a taky si myslím,že herecké obsazení je super!!!! *1*
    no to je asi na úvod vše!!! *4*
    • Re: Smallville

      jo! plne s tebou souhlasim ... *14* pro me je to taky serial u kteryho jsem vydrzel nejdyl *4* *14* jinam me se libi kara *4*
      • Re: Re: Smallville

        ja kara je simpatacka ale škoda že unás eště neni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit