Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten film bol nádherný. Keď mi kamoška hovorila o čom je pomyslela som si čo je to za blbosť ale keď ma donútila - naozaj donútila si ho pozrieť mala som otvorenú hubu celý film. Milujem ten film! Bol smutný ale krásny..:)
    • pekne napísane..já som ho dneska videl...a dnes som sa sem na túto stránku ani neviem ako dostal...a vidím to tu...koment..a všetko..pekný film..jaa som ani nevedel ako sa vola ten film.ani ako začal..jaa som jednoducho prepínal TV a zrazu sa mi zapáčil.a tak som ho pozeral..ale už viem ako sa volá..a teda stiahnem si ho...pekný film je aj Znovu 17..Zac Efron...samozrejme.... :D
  • devilishsmile

    Nááádhera

    Tohle byl strašně nádhernej film, ráda jsem si pobrečela, miluju filmy, který jsou mix sladáků a smutných událostí..tady ten miluju..a zac efron..taková pusina svalnata..:D..fagt..strašne uzasny..doporučuji 100%..:-*..mám sto chutí napsat tady 1000x <3 a lovky..proste..ten film se mi strasne zalibil..moc emocionalni..<3
  • stember

    ffv

    Na Kinotipu.cz se na to můžete podívat, není moc dobrá kvalita ale je tam český dabing...
  • Filmík

    tak film je bombovej..částečně jsem se ztrácel kdy jsou lidi fizickými a kdy pouhými představami...ale jinak fakt pěknej...doporučuju..89% :) *3*
  • film

    super film, doporučuju, i když musim říct že byl trochu smutnej :)
  • charlie St. Cloud

    Ahoj lidi premiéra by měla být nejdřive 4.11.2010 ... už včera jsem ho viděla ale ve špatné kvalitě bez titulků .... na ulozto.cz.... :D :D ale kvalita byla teda špatná :( :( :( :( *16*
  • mufina

    Smrt a život Charlieho St. Clouda

    Ahoj chci se zeptat kdy by bylo možný si tenhle film stáhnout aspoň s českými titulky a kde? Děkuju předem za odpověď.
  • Premiéra

    Nevíte někdo kdy je premiéra v česku?
    • Re: Premiéra

      Premiéra v ČR bude, ale jen na DVD a Blu-ray a předběžné datum vydání je 21.3.2011 (Bonton). Dabing už je hotový, takže nezbývá než čekat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit