Přejít na výpis diskuzí

Surfařka

FILM 14.11.2013 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkova5
    😱
  • Taky bych řekla na sto procent že je to nejlepší film co vůbec exsistuje,Bethany na konci i v celém filmu byla velmi statečná.A jestli ne tak at mě kousne včela.Ten film by měli vidět všichni lidi světa. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *15* *15* *3* *3* *2* *2* *1* *1* *1* *14* *14*
    • Ano máš pravdu měli by ho všichni vidět a já sem ráda že jsem tenhle film poznala a hned sem na něj navedla mojí kamarádku, který se taky moooc líbí. *3*
  • Celý film je výborný.Je to můj nejoblíbenější film.Bethany je na začátku i nakonci velmi statečná.Je prostě báječná. *1* *14* *14*
  • Ta Herečka hrála i most do země terebathia a oba dva filmy jsou smutný v most do země terebathia jsem řvala protože umřela a u tohohle jsem ze začátku taky brečela. Znám paní co přišla o nohu a říkala radši nohu než ruku, takže ta holka podle které to bylo natočené je hrdinka a obdivuju ji. Já bych umřela, protože bych asi začala řvát hned potom co by mi jí ukousl a i potom co bych to zjistila pořádně. Žraloky nenávidím moje největší noční můra jsou fakt hnusný a zlý. Nepochopila jsem jak se tam ten žralok dostal, můj táta tomu rozumí a říká že žraloci se drží u útesů takže měl evidentně hlad a musela to schytat ona. Já bych se potom na prkno nevrátila *13*
  • Je to skvělý film na konci je velmio statečná.Jak to vyhrála tak to bylo krásný miluju ten film
  • nika1991
    umělečtí maskeří víja jak nato....... *14* *14* *14* *14*
  • Myslím, že je to film, na který by se mělo podívat hodně lidí. Je skvělý! Opravdu smutný, ale krásný... Miluju ho, patří mezi mé top filmy!
  • Je to úžasnej film ale pak jak jí ukousne ruk tak pak je to smutný *1* *1* *2* *14*
  • Toto je nejlepší film světa. Vůbec nechápu jak jste udělali že na začátku tu ruku měla a pak ne.....
    *14* *2* *1* *15* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • https://www.youtube.com/watch?v=ravJkqVcwVw tady máš odpověď ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit