Přejít na výpis diskuzí

Špionky

FILM 12.3.2008 20:57
11 příspěvků

Totally Spies – Špiónky (v originále Totally Spies!) je animovaný seriál v České republice vysílaný na kanále Jetix, později na Disney Channel. Ve Spojených státech je vysílán na kanálech TF1, Teletoon, ABC Family, Cartoon Network a Kabillion. Seriál se měl původně vysílat od 3. listopadu 2001 do 1. června 2010, ale začátkem roku 2012 byla oznámena 6. série, která se začne vysílat koncem roku 2013. Každá série má 26 epizod.Seriál pojednává o třech teenagerkách Sam, Clover a Alex, které žijí obyčejným životem středoškolaček, ale zároveň mají i ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • odepiste kdy se najde 6 serie spionek
  • Na YouTube *1*
  • Jak je?
  • U mě je nejlepší Sam,Alex a pak až Clover prvně jsem měla nejradši Alex ale kdo hraje Sam?Není to tam napsané odepište mi někdo k tomuto prosím a všechny epizody jsou na youtubu
  • Jo jsou nejlepší *3* *3* *3* *14* *14* *14* akorát bych se chtěla zeptat jestli nevíte str kde jsou všechny epizody ke shlédnutí zdarma??? Byla bych moc ráda kdyby měl nebo našel někdo takovou str *4*. Hrozně se chci na ně podívat ae nemůžu najít žádnou str tak prosím nevíte někdo??? *4* *4* *4*
  • hustej serial všichnY jSou super mně se líbi taky alex
  • miss-janule

Re: Re: nejlepší je clover

clover milovnice kluku♥ *3* *4*
  • miss-janule

Re: nejlepší je clover

jo milovnice kluku ♥ *3* *3* *3* *4*
  • nejlepší je clover

nejlepší je clover potom sam a potom alex *15* *15*
  • vanessa.dawson

Re: dobrej seriál

špijonky jsou nejj *14* *14* *14*