Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten konec je hroznej, *9* ale jinak je film vážně suprovej!!
  • Neříkám, že je to špatnej film, ale stará trilogie je úplně o něčem jinym a nesnášim jeho konec!
  • je to super díl ze serie star wars :D
  • Je mi z toho na nic... Jak se Anakin přidal s Sithum a ztratil sam sebe. Je hezke, že nechtěl aby jeho laska umřela, ale vzal to za špatnou niť. Kdyby se tim nestal, tak ho to nepohltí a nezničí to dobro z dvou dílů a vše by bylo ok. Fakt hnusný. Tenhle díl měli filmaři ukončit hezky a ne takhle tragicky. Určitě se nikdy už na tenhle díl nepodívám, protože je mi z něj šoufl..škoda.. *13*
  • b

    nesnáším tenhle díl tady v tom je ten úpadek toho všho Jediové vymřeli
  • inpedy

    No coment

    Je to náádhernej film akorát mi je strašně líto jak to nakonci skončí...i když na těch fotkách na konci je on kat sexy.... *4*
  • Mazec

    Muj nejoblibenejsi film.... ale nakonci hodne smutnz... ale bezkonkurencne nej.. film jakz kdo kdz natocil.... velky aplaus *1* *4* *1*
    • Re: Mazec

      Ahoj fandové, nevíte náhodou někdo, jak přesně dlouho trval souboj s těmi světelnými meči? V kině jsem to nestopoval a dvd nemám *9*
      • inpedy

        Re: Re: Mazec

        Mno mrkni se na youtubku tam si zadej celej anglickej názem a no t to vyjede, myslim že ten souboj je druhej nebo třetí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit